Korki od A do Z

➡️ O czym jest projekt?

Projekt to platforma do łączenia korepetytorów z uczniami, zapewniającą możliwość zarządzania kalendarzem, finansami, callami video oraz notatkami ze spotkań dla korepetytorów.

➡️ Skąd wziął się pomysł na projekt?

Zauważyliśmy lukę na rynku, która nie jest jeszcze zagospodarowana – nie istnieje Allegro/Booksy dla korepetycji, które zapewniłoby tak kompleksową funkcjonalność.

➡️ Jakie potrzeby spełnia projekt?

Projekt rozwiązuje problem korepetytorów, którzy muszą wybierać pomiędzy dołączeniem do szkoły zrzeszającej korepetytorów (co łączy się z nawet o połowę niższym wynagrodzeniem niż w przypadku korepetycji organizowanych samodzielnie), a korepetycjami które organizują sami (co natomiast wiąże się z dużą ilością czasu marnowanego na zarządzanie finansami, kalendarzem, znalezieniem ucznia itp.).

➡️ W jaki sposób projekt wyróżnia się na tle konkurencji?

Naszym wyróżnikiem jest kompletność platformy. Można na niej znaleźć ucznia, a później zarządzać swoim kalendarzem korepetycji, finansami, połączeniami wideo, notatkami z lekcji. Podczas gdy platforma pomaga w sprawach organizacyjnych, korepetytor może skupić się na tym, w czym jest najlepszy – pomaganiu uczniom, jednocześnie nie obciążając swojego portfela.

➡️ Na jakim etapie jest aktualnie projekt?

Przeprowadziliśmy research dotyczący konkurencji i potencjału rynku. Jesteśmy na etapie przygotowania do stworzenia pierwszej wersji platformy.

KOordynatorzy projektu

Piotr Chmielewski