Nasz Mały Szpital

Nasz Mały Szpital zajmuje się organizacją zajęć edukacyjnych dla dzieci w szkołach i przedszkolach oraz organizacją atrakcji dla dzieci na eventach, piknikach rodzinnych i przyjęciach urodzinowych

Nasz Mały Szpital – Odkryj świat medycyny razem z nami!

Nasz Mały Szpital zajmuje się organizacją zajęć edukacyjnych dla dzieci w szkołach i przedszkolach oraz organizacją atrakcji dla dzieci na eventach, piknikach rodzinnych i przyjęciach urodzinowych – a to wszystko w tematyce związanej z medycyną. Został założony przez dwie studentki medycyny – Joannę Hubską i Izabelę Orzołek.

Program Naszego Małego Szpitala ma na celu rozbudzenie ciekawości dzieci w temacie nauk medycznych przy równoczesnym pokazaniu, że zastrzyki i białe fartuchy nie muszą być takie straszne  jak może się wydawać! Oswajamy dzieci z trudną medyczną terminologią, zachęcamy do dbania o swoje zdrowie, a przede wszystkim zarażamy pasją do świata medycyny. Sprawiamy, że zastrzyk, stetoskop, chirurgia, operacja brzmią dla dzieci fascynująco! 

Na naszych zajęciach uczestnicy mają okazję nie tylko poznać podstawy anatomii, fizjologii człowieka, lecz także  sami mogą wcielić się w rolę lekarzy. Uczą się samodzielnie osłuchiwać serce prawdziwym stetoskopem i na własnych pluszakach ćwiczą zakładanie opatrunków i bandaży. 

Nasz Mały Szpital wyróżnia się tematyką medyczną i programem edukacyjnym – zajęcia prowadzone są przez przyszłych lekarzy, studentów medycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wiedza, którą posiadają i fakt, że mająna co dzień́ do czynienia ze światem lekarzy sprawiają, że Nasz Mały Szpital jest autentyczny oraz przemyślany i ułożony pod kątem merytorycznym!

Nasz Mały Szpital otrzymał rekomendację JM Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Podczas 5. edycji letniej szkoły przedsiębiorczości Brave Camp Nasz Mały Szpital został nagrodzony darmową preinkubacją przez UWRC (spółkę celową UW). Ponadto otrzymał darmową, trzymiesięczną, opiekę marketingową od firmy Nieagencja.

Brave Camp był świetną możliwością do odbycia wielu praktycznych warsztatów i zdobycia umiejętności związanych z prowadzeniem własnej firmy. Kontakt z mentorami i innymi uczestnikami wyjazdu ułatwił nam opracowanie i wyznaczenie celów w rozwijaniu naszej działalności oraz pozwolił zbudować relacje i nawiązać przyjaźnie, które zostaną z nami do końca życia.

KOordynatorzy projektu

zespół Nasz Mały Szpital

Joanna Hubska

zespół Nasz Mały Szpital

Izabela Orzołek

Dzieje się