Pegazing

Pegazing to projekt fotograficzny, którego główną ideą jest nauczanie innych osób jak być Pro w trybie Auto

Pegazing to projekt fotograficzny, którego główną ideą jest nauczanie innych osób jak być Pro w trybie Auto. Wierzę, że każdy może robić piękniejsze i bardziej profesjonalne zdjęcia, niezależnie od posiadanego sprzętu i umiejętności. Dlatego większy nacisk kładę na pomysł i estetykę zdjęć, a teoretyczną wiedzę na temat opcji manualnych, takich jak przesłona, czy czas naświetlania przemycam w inspirujących zdjęciach i kreatywnych zadaniach. Lekcje fotografii inspirowane sztuką wysyłam regularnie w moim newsletterze. Dużo uwagi poświęcam także nauce profesjonalnej edycji zdjęć w programie Lightroom, a moje treści dostosowane są również dla użytkowników smartfonów.

Stworzyłam kurs „Jak znaleźć własny styl i mieć spójne konto na Instagramie?”, w którym uczę spójnej edycji zdjęć. Swoją wiedzę fotograficzną zdobywałam przez wiele lat, dużo eksperymentując. Uczestniczyłam też w kilku kursach, m.in. kursie modelingu, na którym nauczyłam się współpracować z modelkami, kursie kreacji artystycznej, który dał mi nowe spojrzenie na sztukę w fotografii oraz w kursie typu Masterclass, na którym poznałam tajniki pracy wybitnego fotografa, Maxa Muencha.

W rozwoju mojego projektu kluczowy był program mentoringowy Starter w Inkubatorze Uniwersytetu Warszawskiego. Pomogło mi to w rozwinięciu moich umiejętności biznesowych oraz przygotowaniu strategii mojej działalności. Dzięki temu udało mi się przygotować i sprzedać z sukcesem mój kurs edycji zdjęć „Jak znaleźć własny styl i mieć spójne konto na Instagramie?”, co odbywa się przy wsparciu spółki UWRC w ramach preinkubacji tego projektu. Dodatkowo, brałam udział w warsztatach Inkubatora UW pozwalających rozwinąć moje umiejętności marketingowe, co przełożyło się na większe zaangażowanie odbiorców.

KOordynatorzy projektu

portret Monika

Monika

Dzieje się