ProfilaktykaFirst

➡️ O czym jest projekt?

ProfilaktykaFirst – Strona internetowa, a w przyszłości również aplikacja, która na bazie wieku, płci, predyspozycji i chorób generuje spersonalizowany, samoaktualizujący się harmonogram badań profilaktycznych. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik będzie wiedział jakie badania wykonywać, jak często, jak się do nich przygotować i nie zapomnisz o nich.

Aplikacja sama będzie przypominać o zbliżających się terminach za pomocą notyfikacji typu “push”. Z tym softwarem użytkownik zadba również o zdrowie swoich najbliższych i nie przeoczy żadnego szczepienia, czy kontroli u swojego dziecka.

➡️ Skąd wziął się pomysł na projekt?

Po zobaczeniu informacji o Brave Camp’ie na facebooku zacząłem aktywnie myśleć nad jakimś pomysłem i finalnie przyszedł mi on na myśl.

➡️ Jakie potrzeby spełnia projekt?

Dla klienta oferowany przez nas produkt będzie zarówno ułatwieniem jak i usprawnieniem. W dobie fake newsów dostarczy rzetelną wiedzę medyczną o zalecanych badaniach profilaktycznych, a w połączeniu z dodatkowymi funkcjami rozwiązania użytkownik będzie miał możliwość zadbać o swoje zdrowie efektywniej i dokładniej.

➡️ W jaki sposób projekt wyróżnia się na tle konkurencji?

Obecnie brak jest aplikacji o dużym zasięgu oferującej podobne usługi. Dlatego też możemy powiedzieć, że wchodzimy w nową niszę.

➡️ Na jakim etapie jest aktualnie projekt?

Startujemy z wersją webową aplikacji.

KOordynatorzy projektu

Karol Sadowski

Wszystko poza kwestiami programistycznymi i informatycznymi

Karola Sajnok

Kwestie programistyczne i informatyczne

Dzieje się