“Przedsiębiorczość – Otwórz Głowę!” – rejestracja na OGUN wystartowała

Wszystkich studentów Uniwersytetu Warszawskiego zachęcamy do rejestracji na OGUN “Przedsiębiorczość – Otwórz Głowę!”, który odbywać się będzie w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/18. Dedykowany on jest przede wszystkim osobom poszukującym inspiracji do rozpoczęcia pracy nad swoim własnym projektem biznesowym.


 

Głównym celem zajęć jest budowanie w studentach kompetencji i postaw niezbędnych do podejmowania efektywnych działań – zarówno w sektorze prywatnym, publicznym, jak i społecznym, z wykorzystaniem wiedzy zdobytej w trakcie studiowania. To kontynuacja podejmowanych już na UW działań na rzecz zwiększenia innowacyjności i przedsiębiorczości studentów i doktorantów. Tym razem większy nacisk kładziemy na budowanie odpowiedniego nastawienia studentów i postaw nakierowanych na gotowość zmieniania rzeczywistości, kontrolowania swoich decyzji edukacyjnych i zawodowych (entrepreneurial mindset – przedsiębiorcze myślenie).

OGUN w kolejnym semestrze realizowany będzie w czterech grupach zajęciowych (poniedziałek-czwartek w godz. 15-18:15) w przestrzeni Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Neofilologii przy ul. Dobrej. Za zajęcia można uzyskać 4 ECTS, a więcej o nich przeczytać można pod tym linkiem. Rejestracja odbywa się poprzez stronę www.rejestracja.usos.uw.edu.pl.

Grupa 1https://rejestracja.usos.uw.edu.pl/course.php?rg=&group=&subject=&cdyd=&course_id=357513&gr_no=1
Grupa 2https://rejestracja.usos.uw.edu.pl/course.php?rg=&group=&subject=&cdyd=&course_id=357513&gr_no=2
Grupa 3https://rejestracja.usos.uw.edu.pl/course.php?rg=&group=&subject=&cdyd=&course_id=357513&gr_no=3
Grupa 4https://rejestracja.usos.uw.edu.pl/course.php?rg=&group=&subject=&cdyd=&course_id=357513&gr_no=4