PWN – Przestrzeń do pracy
indywidualnej i grupowej

Przestrzenie wspólnego namysłu (PWN) to salki przeznaczone dla studentów, pracowników i doktorantów UW i WUM. Służą do indywidualnej i grupowej pracy naszej społeczności. Do dyspozycji uczestników oddajemy 10 sal, wyposażonych w duży stół, 6-8 krzeseł, telewizor z wejściem HDMI, flipchart i markery suchościeralne. Wszystkie sale są wyposażone w indywidualną klimatyzację i ogrzewanie, które można dostosować do własnych potrzeb.

Z sal możesz korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00 i w soboty w godzinach 9:30-15:30. Rezerwacji sal możesz dokonać w panelu naszej strony internetowej iuw.edu.pl. Należy zalogować się na swoje konto lub założyć nowe, podać wszelkie niezbędne dane i przejść do zakładki “Rezerwacja sal”. Następnie wybierz dostępną salę i przeciągając po kalendarzu zaznacz wybrany czas, w którym wykorzystasz rezerwację.

Sale są zamykane na kartę, którą w momencie rozpoczęcia rezerwacji należy odebrać w Bibliotece Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, na Pasteura 5 w budynku A. Do wypożyczenia karty niezbędne jest posiadanie aktywnego konta bibliotecznego oraz karty bibliotecznej/legitymacji studenckiej. Godziny otwarcia biblioteki to 10:00-18:00, od poniedziałku do piątku.

UWAGA! Jeżeli rezerwujesz salę w dniu, w którym biblioteka jest zamknięta (np. soboty lub niektóre dni wolne od zajęć) kartę musisz odebrać z wyprzedzeniem. Analogicznie, gdy twoja rezerwacja rozpoczyna się przed godziną otwarcia biblioteki, odbierz kartę dzień wcześniej. W innym wypadku nie będzie możliwości otwarcia sali.

Po odebraniu karty należy ją aktywować na przykład przy wejściu do budynku A od strony łącznika (obok biblioteki). Po zakończeniu rezerwacji należy oddać kartę do biblioteki lub wrzucić do podpisanej skrzynki znajdującej się na portierni budynku A Wydziału Fizyki.

Rezerwacja sal

faq

Kartę do PWN odbierzesz w bibliotece Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, znajdującej się na Pasteura 5, w budynku A. Godziny pracy biblioteki to 10-18. Do odbioru karty konieczne jest aktywne konto biblioteczne i karta biblioteczna/legitymacja studencka.

Kartę do PWN możesz zwrócić w bibliotece Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, znajdującej się na Pasteura 5, w budynku A. Godziny pracy biblioteki to 10-18. Możesz również zwrócić kartę wrzucając ją do podpisanego pojemnika na portierni budynku A (przy wejściu). Pamiętaj, żeby oddać kartę w terminie, który znajdziesz na swoim koncie bibliotecznym. W innym wypadku twoje konto zostanie zablokowane i nie będziesz mógł dokonywać dalszych rezerwacji, ani wypożyczać książek.

Jeżeli karta do PWN nie działa, upewnij się, że została uprzednio aktywowana. Możesz to zrobić przykładając ją do dużego czytnika przed drzwiami wejściowymi do budynku A przy bibliotece (pod łącznikiem między budynkami A i B). Jeśli mimo to karta nie działa, zgłoś się do pracownika biblioteki, a w ostateczności do Opiekuna Przestrzeni Makerspace@UW.

Niestety nie. Do odebrania karty konieczne jest aktywne konto biblioteczne oraz karta biblioteczna/legitymacja studencka.

Oddaj kartę jak najszybciej do biblioteki Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, przy Pasteura 5 w budynku A.

Anulowanie rezerwacji jest możliwe z poziomu konta iuw.edu.pl. Zaloguj się, przejdź do zakładki “Tablica”, zjedź niżej do pola “Twoje najbliższe rezerwacje” i kliknij “Wszystkie zapisy”. Następnie wybierz rezerwację, którą chcesz odwołać i kliknij przycisk “Anuluj”.

Dzieje się