Ruszają warsztaty w Makerspace@UW

Z radością informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem dziekana Wydziału Fizyki UW, udostępniamy, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego, pracownie technologiczne Makerspace@UW na Wydziale Fizyki na potrzeby warsztatów stacjonarnych.

Poza dyżurami w Pracowni Obróbki Drewna, wszystkie warsztaty odbywać się będą w sali na parterze (B0.19), a nie w pomieszczeniach poszczególnych pracowni. W sali zostaną ustawione stanowiska pracy w odpowiednich odstępach i udostępniony zostanie sprzęt niezbędny do realizacji warsztatów.

Już w najbliższym tygodniu zapraszamy Was na warsztaty z druku 3D. 

Na początku tworzenie modeli 3D, czyli warsztat online:

Inventor – stwórz coś z niczego! Warsztat online; środa 03.03.2021, godz. 16:00-20:00

Jeśli interesuje Was temat druku 3D i chcielibyście spróbować swoich sił, jako twórcy modeli 3D, to ten warsztat jest właśnie dla Was.

Zapisy na warsztat:

https://iuw.edu.pl/pl/classes/blok/308

A następnie praktyczny warsztat stacjonarny:

Praktyczny Druk 3D, warsztat stacjonarny w Makerspace@UW; wtorek 09.03.2021, godz. 16:00- 20:00

Warsztat dla wszystkich, którzy chcieliby zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnej obsługi drukarki 3D: od przygotowania modelu, przez wybór materiału i parametrów, przygotowanie drukarki, aż do ściągnięcia gotowego wydruku.

Zapisy na warsztat:

https://iuw.edu.pl/pl/classes/blok/148

O kolejnych warsztatach w pracowniach technologicznych Makerspace@UW na Wydziale Fizyki będziemy informować Was na bieżąco.

Pamiętajcie o częstej dezynfekcji rąk oraz obowiązku zasłaniania nosa i ust maseczką podczas przebywania w pracowni.