Szukamy Opiekunów i Opiekunek przestrzeni Inkubatora UW. Dołącz do nas!

W związku z planem reaktywacji stacjonarnej działalności Makerspace@UW oraz przestrzeni Inkubatora UW, poszukujemy do zespołu osób na stanowisko Opiekuna/ki Przestrzeni

Zapraszamy Cię do współpracy, jeśli:
– z łatwością nawiązujesz relacje z ludźmi, lubisz pomagać innym,

– chętnie wychodzisz z inicjatywą,

– cenisz porządek, dbasz o przestrzeń wokół siebie,
– dobrze organizujesz swoją pracę,
– stawiasz na swój rozwój,
– chcesz zaangażować się w życie uniwersytetu i działania na rzecz studentów,
– szukasz dorywczej pracy.

Od Ciebie potrzebujemy:
– zaangażowania i samodzielności w działaniu,
– współpracy i dobrej komunikacji z zespołem IUW,
– inicjatywy, energii i uśmiechu :),
– dyspozycyjności w wymiarze min. 15h/tydzień, szczególnie w dniach poniedziałek-piątek.

Minimalne doświadczenie? Nie jest potrzebne! Dla nas najważniejsze są: sumienność, otwartość, odpowiedzialność, entuzjazm i chęć uczenia się!

Jako Opiekun/ka Przestrzeni będziesz:
– pierwszą osobą kontaktową w przestrzeni Makerspace@UW oraz przestrzeni Inkubatora UW,

– gospodarzem przestrzeni coworkingowej oraz pracowni specjalistycznych dbającym o jej właściwe funkcjonowanie, porządek i atmosferę,
– wsparciem w organizacji prowadzonych akademii weekendowych,
– opowiadać i zachęcać studentów do skorzystania z oferty Inkubatora UW oraz Makerspace@UW.

Z naszej strony możesz liczyć na:
– regularne wynagrodzenie i możliwość dopasowania grafiku do godzin zajęć i Twoich preferencji,
– udział w inicjatywach Inkubatora UW,
– możliwość realizacji projektów i wpływ na działania IUW,
– wsparcie zespołu i miłą atmosferę w pracy,
– atrakcyjne warsztaty, które pomogą Ci rozwinąć kompetencje miękkie, biznesowe oraz techniczne.

Poszukujemy osób dostępnych:

– w tygodniu w godzinach 9.00 – 20.00 (w wybranych przedziałach godzinowych)

– w weekendy w godzinach 8.30 – 17.30 (w wybranych przedziałach godzinowych)

Jeśli zainteresowało Cię powyższe, to świetnie! Wypełnij formularz dostępny pod linkiem. W dokumencie masz możliwość przesłania swojego CV, zaakceptowania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji a także określenia swojej dyspozycyjności.

Zgłoś swoją kandydaturę przez formularz do dnia 10 września 2021 do 23:59.

Czekamy na Ciebie!