Zapraszamy na cykl webinarów „Nasi Partnerzy Inspirują”

Wychodzimy z założenia, że inspiracja jest podstawą do kreowania nowych pomysłów, dlatego wraz z naszymi partnerami biznesowymi przygotowaliśmy cykl webinarów, podczas których postaramy się skutecznie zainspirować Was do działania.

Spotkania będą odbywać się na platformie Zoom, wieczorami, w dniach 7 – 9 grudnia a zaproszonymi gośćmi będą właśnie nasi partnerzy z firm takich, jak: Brand24, LT Capital a także Wspieram.to oraz Moonka.

Goście opowiedzą o swoich działalnościach i podzielą się wskazówkami, które warto wykorzystać podczas kreowania własnego projektu biznesowego.

Spotkania poprowadzi Dorota Marszałek z działu wsparcia projektów studenckich, absolwentka UW, związana z inkubatorami przedsiębiorczości od 2015 roku.

Pierwszy webinar z naszego cyklu odbędzie się we wtorek 7 grudnia o godz. 17:00 i potrwa ok 1,5 h. Naszym gościem będzie Mikołaj Winkiel z Brand24. Czego dowiecie się w czasie spotkania? Przede wszystkim w jaki sposób przy użyciu odpowiednich narzędzi zbierać oraz interpretować dane i jak je interpretować, aby stworzyć strategię dla własnego biznesu. Na koniec będziecie mogli zadać pytania i wziąć udział w dyskusji z Mikołajem.

A na koniec niespodzianka: wszyscy studenci, którzy wezmą udział w webinarze będą mogli skorzystać z bezpłatnego 3 miesięcznego dostępu do narzędzia Brand24.

Mikołaj Winkiel – Chief Evangelist w Brand24. Profesjonalnie i hobbystycznie zajmuje się marketingiem, Internetem i mediami społecznościowymi, starając połączyć te tematy w jedność. Kilka lat w różnej wielkości agencjach marketingowych nauczyło go holistycznego podejścia do marketingu. Od 2011 roku w Brand24 zajmuje się obsługą kluczowych klientów, marketingiem i „ewangelizacją” branży reklamowej.

Udział w webinarze wymaga wcześniejszej rejestracji, aby zarejestrować się na wydarzenie – kliknij w link!

Kolejnym gościem, już 8 grudnia w godzinach 17:00 – 18:30, będzie Aleksandra Byrka z LT Capital. LT Capital jest przedstawicielem branży Venture Capital, a podczas spotkania będziecie mogli posłuchać:

• Na czym polega inwestycja venture capital
  • Na jakim etapie powinna być technologia, produkt i zespół, aby zacząć rozmawiać z VC
  • Co to znaczy zwalidowany pomysł biznesowy i jak to robić
  • Jak i po co budować zróżnicowany zespół
  • Jak wygląda proces inwestycyjny i ewaluacja projektu przez fundusz VC
  • Co zamieścić w pitch deck
  • Z czym dla Ciebie i Twojego projektu wiąże się inwestycja VC, jakie obowiązki i korzyści mają obie strony, jak wygląda współpraca między spółką i funduszem
  • Jak się przygotować do spotkania z funduszem VC

Na zakończenie webinaru planujemy również sesję Q&A.

Aleksandra Byrka – ma 12 lat doświadczenia zawodowego w transakcjach kapitałowych. W transakcjach M&A doradzała właścicielom przy sprzedaży i kupnie przedsiębiorstw oraz pozyskiwaniu finansowania od inwestorów branżowych i finansowych. W funduszu venture capital pełniła różne role, w tym dobierała spółki do inwestycji i przeprowadzała procesy inwestycyjne. A obecnie jako dyrektor inwestycyjna zajmuje się przede wszystkim wspieraniem i monitorowaniem zespołów spółek portfelowych funduszu vc LT Capital.

Podczas ostatniego webinaru z naszego cyklu, w czwartek 9 grudnia w godz. 17:00 – 18:30 spotkacie się z aż dwiema cudownymi kobietami – Dominiką Zabrocką z Wspieram.to oraz Ewą Kwiatkowską z MOONKA. Wspieram.to jest jednym z największych w Polsce portali crowdfundingowych i nowym partnerem IUW! Zapraszamy do spotkania, na którym dowiecie się:

• jakie są modele finansowania społecznościowego;
  • jak działa crowdfounding;
  • kiedy warto wybrać taki rodzaj finansowania;
  • jak dobrze przygotować kampanię
  • jakie są dobre praktyki przy takiej realizacji.

Gościem specjalnym spotkania będzie MOONKA – oddolna inicjatywa wydawnicza o ciałopozytywnym dojrzewaniu. Moonka powstała, by pomagać dojrzewającym dzieciom i ich rodzicom budować pozytywną relację z ciałem, opartą na rzetelnej wiedzy, szacunku i czułości. W 2020 i 2021 roku zorganizowała dwie zbiórki społecznościowe przy współpracy z platformą wspieram.to. Książka “Twoje ciałopozytywne dojrzewanie, czyli przewodnik po zmianach w ciele, pierwszej miesiączce i ciałopozytywności”, po kilku miesiącach sprzedaży stała się wydawniczym bestsellerem. We wrześniu premierę miał ciałopozytywny przewodnik dla chłopców – “Twoje ciałopozytywne dojrzewanie dla chłopców. Przewodnik po zmianach w ciele, emocjach i ciałopozytywności.”.

No i niespodzianka: W ramach partnerstwa nasi studenci biorący udział w webinarze mogą skorzystać z obniżonej opłaty przy zbiórce środków oraz z pomocy dedykowanego opiekuna! Więcej informacji w dziale wsparcia projektów pod adresem dorota.marszalek@inkubator.uw.edu.pl.

Dominika Zabrocka (wspieram.to) – Communication & crowdfunding ninja we Wspieram.to, platformie rozwijającej polski crowdfunding od 2013 roku. Koordynatorka kampanii finansowania społecznościowego z 9-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w akcjach wydawniczych i dobroczynności. PRowiec platformy i specjalistka od spraw komunikacji w mediach społecznościowych. Zalogowana jednocześnie na kilku portalach, dba o profesjonalną, ale i pełną pozytywnego luzu komunikację z użytkownikami Wspieram.to. Interesują ją wszelkie przejawy kreatywności, uwielbia folk, oryginalny design, kocha niesztampowe reklamy i kampanie społeczne.

Ewa Kwiatkowska (moonka): współtwórczyni moonki, strateżka, która sprawia, że “to wszystko się kręci”. Przez lata zdobywała doświadczenie w branży kosmetycznej prowadząc zespoły marketingu, trade marketingu oraz e-commerce. Po latach doświadczenia w “komunikacji” postanowiła podjąć nowe wyzwania. W moonce odpowiada przede wszystkim za finanse, produkcję i logistykę. Miłośniczka logicznego myślenia i mastermind procesów. ​​

Gorąco zapraszamy do udziału w wybranych spotkaniach a najchętniej w całym cyklu naszych webinarów.