Znamy laureatów 11. edycji BraveCampu, a przede wszystkim laureatki! 🏆

Studentki i studenci Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przez blisko tydzień pracowali nad swoimi autorskimi projektami na rozwiązania biznesowe, naukowe czy z zakresu zagadnień społecznych. 📚

16 lutego w Bibliotece Uniwersyteckiej odbyła się Gala Finałowa Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp!

Trzy nagrody główne, nagrodę publiczności i nagrodę absolwentów poprzednich edycji BraveCampu zdobyły studentki UW. 🔝

🥇1 miejsce: Łucja Samorajczyk, Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UW, za projekt „Czy rozpoznajesz swoją wieś?”

➡️Czy rozpoznajesz swoją wieś? – wieloetapowy projekt społeczny, którego celem będzie stworzenie wystawy, zaczynając od rodzinnej gminy zwyciężczyni – Łyse na Kurpiowszczyźnie. Zgromadzone materiały posłużą jako punkt wyjścia do projektowania aktywności angażujących lokalną społeczność np. w budowanie przestrzeni do rozmowy i dzielenia się historią mówioną.

🥈2 miejsce oraz Nagroda Publiczności: Maja Jeśmanowicz, Wydział Zarządzania UW, za projekt „QIME”.

➡️QIME (kłajm) – to aplikacja dla rodzin i par, która ma pomóc w znalezieniu miejsc rozrywki i kultury. Jest odpowiedzią na trudności związane z wyborem aktywności i mobilizacją do wyjścia z domu.

🥉3 miejsce: Karolina Szczęsna, Wydział Nauk Ekonomicznych UW, za projekt „Marketplace dla usług cmentarnych”.

➡️Marketplace dla usług cmentarnych – platforma, która łączy podmioty z całej Polski zajmujące się czyszczeniem nagrobków z osobami, którzy tej usługi potrzebują. Sąsiad, kwiaciarnia, sklep przycmentarny, plebania i to jedynie w największych miastach? – nigdy więcej! Od teraz tylko jedna platforma, w każdym zakątku Polski.

🏅Nagroda Absolwentów BraveCampu: Karolina Kozieradzki, Wydział Psychologii UW za projekt „Raindrop”.

➡️Projekt „Raindrop” polega na stworzeniu zestawu interaktywnych, fizycznych workbooków do samorozwoju dla młodych dorosłych – rzetelnych, praktycznych i dostępnych cenowo.

🏅Nagroda specjalna UWRC sp. z o.o.: Szymon Chlebowicz, Wydział Zarządzania UW, za projekt „Fundacja proST”.

➡️Fundacja badawcza proST – inicjatywa mającą na celu przesunięcie dyskusji na temat nowych technologii oraz cyfryzacji mocniej w stronę człowieka i społeczeństwa. Fundacja zamierza realizować badania finansowane w ramach konkursów grantowych, prowadzić konsultację i szkolenia dla odpowiedzialnych społecznie firm oraz organizować konferencje promujące debatę pomiędzy nauką i biznesem.

Wielkie gratulacje! 🎊

Gratulacje kierujemy również dla każdego uczestnika i uczestniczki 11. edycji BraveCampu! Jesteście wielcy! 💓

Dziękujemy Jury Głównemu:

➡️ Hubert Czajka, Head of Digital Solutions Development w Nordea;

➡️ Małgorzata Badowska, Partner w Kancelarii Prawnej GESSEL;

➡️ Krzysztof Gulda, Członek zarządu UWRC sp. z o.o.,

➡️ dr Michał Kurzelewski, Dyrektor Medyczny Pfizer Polska;

➡️ Aga Maciejowska, CEO & co-founder w Plan Be Eco;

➡️ prof. dr hab. n. med. Paweł Włodarski, Prorektor ds. Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju WUM.

Dziękujemy Jury Preeliminacyjnemu:

➡️Dagmara Kinga Krzesińska;

➡️Bartosz Furtak, Badacz, strateg, projektant w metodach HCD;

➡️Jacek Sztolcman, założyciel Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, kierownik Centrum Współpracy i Dialogu UW.

Podziękowania kierujemy również dla wszystkich trenerów, trenerek, mentorów i mentorek 11. edycji BraveCampu – bez Was nie byłoby tej edycji.

Dziękujemy partnerom Pfizer Polska i Nordea Polska. A w szczególności Katarzynie Szczudlińskiej-Urban za wspieranie nas podczas trwania całej Akademii. 🤝

Partnerami wydarzenia i fundatorami grantów są Pfizer Polska i Nordea Polska.