Raport Just Start vol. 2 “Studiujący w świecie niepewnego jutra: perspektywy, sprawczość, wizje przyszłości”

baner Raport Just Start

Co studenci myślą o swojej przyszłości? Jaki wpływ na ich podejście mają wydarzenia na świecie czy w kraju? Czy swoje plany uzależniają od zmian klimatycznych lub sytuacji geopolitycznej? Czy istotne jest dla młodych ludzi zniesienie nierówności ekonomicznych oraz społecznych? Jaki mają stosunek do nowych technologii, cyfryzacji, a także wzrostu gospodarczego oraz zmieniających się warunków zatrudnienia? Niełatwo znaleźć odpowiedzi na wszystkie te pytania, jednak wraz z ekspertami z Ośrodka Ewaluacji postanowiliśmy przeprowadzić badanie wśród studentów, którzy korzystają z oferty Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego.