Akademia Przedsiębiorczości BraveCamp i Akademia Leona Koźmińskiego łączą siły!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że do grona partnerów 12. edycji BraveCampu dołącza Akademia Leona Koźmińskiego!

Jesteśmy niezwykle podekscytowani tą współpracą! Akademia Leona Koźmińskiego to najlepsza uczelnia biznesowa w Europie Środkowo-Wschodniej wg Financial Times.

W tym roku dwójka studentów z ALK weźmie udział w naszym wyjątkowym wydarzeniu i będzie rozwijać swoje kompetencje biznesowe u boku zaproszonych przez nas ekspertów i ekspertek.

Ta współpraca cieszy jeszcze bardziej, ponieważ BraveCamp to również platforma wymiany myśli i doświadczeń pomiędzy osobami z różnych środowisk akademickich!

Rekrutujemy z ponad dwudziestu wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego oraz wśród studentów/ek Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wspólne warsztaty, szkolenia i wyzwania stają się katalizatorem dla innowacyjnych pomysłów i biznesowych przedsięwzięć.

Śledź nasze kanały internetowe, aby być na bieżąco z ofertą IUW!

Partnerami wydarzenia i fundatorami grantów są: Pfizer Polska, Nordea Polska.