BraveCAMP – wyrusz z nami na szkołę letnią Inkubatora UW!

BraveCAMP to nowy projekt Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, przeznaczony dla studentów i doktorantów UW. Od 3 do 7 lipca, w trakcie letniego obozu szkoleniowego, grupa 22 uczestników – przedstawicieli najciekawszych pomysłów, które zostaną wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń – będzie dopracowywać swoje projekty pod okiem ekspertów.

Zgłaszane inicjatywy mogą być zarówno w fazie koncepcyjnej – na poziomie pomysłu, zaawansowanych planów lub już w trakcie realizacji. Finałem BraveCAMP będzie demo-night, na którym uczestnicy zaprezentują efekty pracy nad pomysłami, a zwycięzcy wybrani przez jury otrzymają granty na rozwijanie swoich biznesów. Celem obozu jest zainspirowanie młodych ludzi do realizowania własnych przedsięwzięć biznesowych, społecznych i naukowych.
Jakie korzyści czekają na uczestników Brave CAMP?
  • praca pod okiem najlepszych w Polsce ekspertów i trenerów,
  • rozwój swojego pomysłu,
  • zdobycie finansowania na kolejne etapy realizacji projektu,
  • poznanie ciekawych ludzi,
  • zainspirowanie się pomysłami innych uczestników.

Brave CAMP to najlepszy sposób na twórcze spędzenie tygodnia wakacji!

Rekrutacja startuje 21 maja. Formularz aplikacyjny oraz więcej informacji znaleźć można na stronie: www.bravecamp.pl i na Facebooku. Zachęcamy również do kontaktu mailowego z koordynatorem projektu: magdalena.bartecka@inkubator.uw.edu.pl.
Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. BraveCAMP dedykowany jest studentom, doktorantom i pracownikom Uniwersytetu Warszawskiego. Sponsorem obozu jest firma Pfizer.