MEDTech Evening

Interesują Cię technologie medyczne? Masz pomysł na technologiczny start-up związany z medycyną i szukasz osób do zespołu? A może chcesz poznać doświadczone osoby z branży? Jeśli chociaż raz padła odpowiedź TAK, to zapraszamy Cię do udziału w MEDTech Evening 26 maja!


 

MEDTech Evening jest wydarzeniem, którego ideą jest rozwinięcie współpracy studentów Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na płaszczyźnie naukowej. To okazja do poznania młodych naukowców i praktyków, których łączy wspólne zainteresowanie – innowacje w medycynie. Liczymy, że poprzez eksperckie prezentacje oraz wystąpienia przedstawicieli kół naukowych z UW i WUM, możliwe będzie zwiększenie liczby interdyscyplinarnych projektów okołomedycznych i wzajemne inspirowanie się do działania.

PROGRAM WYDARZENIA:
18.00 – Czym jest Inkubator UW? (Jacek Sztolcman, kierownik Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego)
18.10 – Igła w stogu siana, czyli czego szuka inwestor zainteresowany innowacjami w biotechnologii i medycynie (Adam Sobczak, Vistula BioVenture)
18.50 – Brain Science: is there any room for innovation? (Kamil Adamczyk, Inteliclinic)
19.30 – Prezentacje Kół Naukowych z UW i WUM
20.45 – Technologia TensorCell i rekrutacja do interdyscyplinarnych projektów: 1) Modelowanie kolonii komórek i wpływu procesów medycznych, 2) Modelowanie metabolizmu w komórce, 3) Detekcja nowotworu piersi (Paweł Gora i Marcin Możejko, MIM UW)
21.00 – Networking

Prezentacje odbędą się w auli C w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, natomiast część networkingowa – w pomieszczeniach Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego. Zapraszamy!
Przeczytaj również:

Spotkanie INTRO dla nowych Uczestników Inkubatora