🔴 Czerwiec miesiącem rekrutacji do BraveCamp – do 12 czerwca możecie zgłaszać się do 16. edycji programu. Zapraszamy z projektami biznesowymi, impaktowymi oraz naukowymi, więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie: link ze szczegółami
🟠 A już wkrótce rusza nabór do 2. edycji BraveCamp ZIP2.0 – dla kierunków studiów objętych wsparciem programu ZIP 2.0. To świetna okazja dla początkujących osób, które chcą rozwinąć swoje projekty, zgarnąć punkty ECTS i stypendium!
🟡 3 czerwca odbędą się ostatnie w semestrze letnim PlanszUWki – zapraszamy do Makerspace@UW na Wydziale Fizyki, gdzie będziecie mogli rozegrać partię Scrabbli, Osadników z Catanu, Splendoru oraz wiele więcej! Zapewniamy gry oraz poczęstunek.
Szczegóły w wydarzeniu.
🟢 Skąd biorą się nowe leki? Jakie są etapy rozwoju i wdrażania innowacyjnych terapii? Tego dowiecie się 10 czerwca podczas warsztatu na WUM – spotkanie poprowadzi dr Michał Kurzelewski.
🔵 Czyj robot pokona tor i wygra wyścig? 19 czerwca odbędzie się finał konkursu robotów Robokarts w Makerspace@UW! Przyjdź pokibicować i spędzić piątkowe popołudnie w świetnej atmosferze.
🟣 Zachęcamy do posłuchania naszego podcastu UWażnie o przedsiębiorczości: odcinki dostępne są na Spotify i Youtube
Trzymamy za was kciuki na egzaminach i zaliczeniach!
Udział we wszystkich warsztatach i wydarzeniach jest darmowy dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego i innych uczelni, z którymi zawarto porozumienia (zgodnie z regulaminem).