Grafik działań IUW na lipiec

Inkubator UW działa nie tylko w roku akademickim! W lipcu przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę warsztatów i dyżurów w pracowniach przestrzeni Makerspace@UW!

W lipcu nauczysz się podstaw drukowania w 3D, obróbki drewna, haftowania komputerowego i elektroniki. Tym samym, możesz zdobyć uprawnienia do wszystkich naszych pracowni w przestrzeni Makerspace@UW.

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęły Cię zapisy na żadne warsztaty!

Na wszystkie wydarzenia (chyba, że w opisie zaznaczono inaczej!) możesz zapisać się po zalogowaniu się na swoje konto w panelu uczestnika. Poglądowy kalendarz znajduje się poniżej, natomiast może on ulec zmianie.

Udział we wszystkich warsztatach i wydarzeniach jest darmowy dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (zgodnie z regulaminem).