Grafik działań IUW na wrzesień

Inkubator UW wielkimi krokami przygotowuje się do nowego roku akademickiego 2023/24!

Grafik działań IUW na wrzesień! Koniec lata pod znakiem drewna!

To nie oznacza, że we wrześniu nie znajdziesz u nas ciekawych warsztatów i dyżurów w w pracowniach przestrzeni Makerspace@UW! w tym miesiącu aż pięć działań IUW odbędzie się w pracowni drewna!

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęły Cię zapisy na żadne warsztaty! aby nie ominęły Cię zapisy na żadne warsztaty!

Na wszystkie wydarzenia (chyba, że w opisie zaznaczono inaczej!) możesz zapisać się po zalogowaniu się na swoje konto w panelu uczestnika

Poglądowy kalendarz znajduje się poniżej, natomiast może on ulec zmianie.

Udział we wszystkich warsztatach i wydarzeniach jest darmowy dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (zgodnie z regulaminem).