Mamy to! Jubileuszowa 10. edycja BraveCampu za nami! 🎉

📆Tegoroczna letnia edycja BraveCampu odbyła się między 27 sierpnia a 1 września 2023 r.

🗣Do Chęcin pojechało 21 uczestników i uczestniczek, wśród nich znalazło się 6 osób z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Wyjazd rozpoczął się zajęciami Team Building w siedzibie Nordea Polska, warsztaty poprowadził Head of IT Quality Assurance Team Michał Czerwiński

Pierwszy dzień obfitował w niecodzienne atrakcje. Po przyjeździe do Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach uczestnicy wzięli udział w warsztacie kreatywnym poprowadzonym przez pracowników firmy Pfizer Polska

Na miejscu bravecampowcy odbyli zajęcia z:

👉 Markiem Staniszewskim (Innowacja jako wartość dla klienta,Triada strategiczna);

👉 Grzegorzem Kossonem [Service Design (Mapa Empatii + Customer Journey)];

👉 Małgorzatą Wardaszką-Deręgowską (Marketing – budowa marki i jej komunikacja);

👉 Konradem Ozdowym (Moduł finansowy).

31 sierpnia 2023 r., przed preeliminacjami, uczestnicy mogli skonsultować swoje pomysły z prawie dwudziestoma mentorami i mentorkami z różnych dziecin. Wśród nich byli między innymi:

👉Tomasz Kozon (CEO | Boring Owl Software House);

👉dr Agnieszka Wąsik (CEO | Be Online dr Agnieszka Wąsik);

👉Aleksandra Maciejewicz (Co-founder & Partner LAWMORE);

👉Malwina Niedbała (USP Group – Digital Expert, eCommerce, Innowacje i Trendy, User Experience).

Podczas preeliminacji do wielkiego finału zostało wybranych 11 projektów

1 września 2023 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbyła się Gala DemoNight. 🚀

W skład Jury głównego weszli:

➡️prof. dr hab. n. med. Paweł Włodarski, Prorektor ds. Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju WUM;

➡️dr Michał Kurzelewski, Dyrektor Medyczny Pfizer Polska;

➡️Katarzyna Szczudlińska-Urban, Head of Technology Talent Services w Nordea;

➡️Krzysztof Gulda,Członek zarządu UWRC sp. z o.o.,

➡️dr hab., prof. UW Agnieszka Postuła, Wydział Zarządzania UW;

➡️Karolina Wilk-Tryjanowska, Co-Founder at see.community, Platform Manager at ff Venture Capital.

Oprócz trzech nagród głównych przyznaliśmy też nagrodę publiczności, nagrodę od absolwentów i absolwentek poprzednich edycji oraz nagrodę specjalną od UWRC sp. z o.o.

Oto nagrodzone osoby:

1. miejsce oraz grant o wartości 6 tysięcy złotych zdobył Karol Pierzchała, student fizyki w Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych UW.

🥇Jego projekt to: Brusleep

Brusleep jest inteligentną kołdrą, która potrafi dostosowywać swoją temperaturę tak, aby każdemu, kto pod nią śpi, spało się jak najlepiej.

Wygrana Karola cieszy nas jeszcze bardzo z uwagi na to, że prototyp Brusleep został wykonany w naszym Makerspace@UW 🛠 na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

2. miejsce i grant o wartości 4 tysięcy złotych zdobyła Justyna Tylutki, studentka Wydziału Zarządzania UW.

🥈Jej projekt to: toast&go – Śniadanie, które czeka na Ciebie po drodze

toast&go powstało z myślą o tych wszystkich, którzy spóźnieni pędzą na uczelnię, do szkoły lub pracy. Ale też dla wszystkich miłośników tostów.

3. miejsce i grant o wartości 2 tysięcy złotych otrzymał Piotr Grajewski, doktorant psychologii w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych UW.

🥉Jego projekt to: Cyfrowa psychologia

Cyfrowa psychologia to platforma promująca zdrowie psychiczne w kontekście wpływu technologii i świata cyfrowego.

🏅Nagrodę publiczności oraz nagrodę absolwentów i absolwentek poprzednich edycji BraveCampu także zdobył Karol Pierzchała ze swoim projektem inteligentnej kołdry – Brusleep.

🏅Nagrodę specjalną UWRC sp. z o.o. zdobył Szymon Hajduk, student kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

🏅Jego projekt to: Spermwise

SpermWise to aplikacja, która ma pomóc niepłodnym mężczyznom w monitorowaniu i kontrolowaniu procesu terapeutycznego.

Serdeczne gratulacje! 🏆

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, uczestniczkom, trenerom, trenerkom oraz mentorom i mentorkom – bez Was nie byłoby 10. edycji BraveCampu! 🫶

Partnerami wydarzenia i fundatorami grantów są firma Pfizer Polska i Nordea Polska.

Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Kampus. 🎧