Mamy to! Jubileuszowa 10. edycja BraveCampu za nami! 馃帀

馃搯Tegoroczna letnia edycja BraveCampu odby艂a si臋 mi臋dzy 27 sierpnia a 1 wrze艣nia 2023 r.

馃棧Do Ch臋cin pojecha艂o 21 uczestnik贸w i uczestniczek, w艣r贸d nich znalaz艂o si臋 6 os贸b z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Wyjazd rozpocz膮艂 si臋 zaj臋ciami Team Building w siedzibie Nordea Polska, warsztaty poprowadzi艂 Head of IT Quality Assurance Team Micha艂 Czerwi艅ski

Pierwszy dzie艅 obfitowa艂 w niecodzienne atrakcje. Po przyje藕dzie do Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Ch臋cinach uczestnicy wzi臋li udzia艂 w warsztacie kreatywnym poprowadzonym przez pracownik贸w firmy Pfizer Polska

Na miejscu bravecampowcy odbyli zaj臋cia z:

馃憠 Markiem Staniszewskim (Innowacja jako warto艣膰 dla klienta,Triada strategiczna);

馃憠 Grzegorzem Kossonem [Service Design (Mapa Empatii + Customer Journey)];

馃憠 Ma艂gorzat膮 Wardaszk膮-Der臋gowsk膮 (Marketing 鈥 budowa marki i jej komunikacja);

馃憠 Konradem Ozdowym (Modu艂 finansowy).

31 sierpnia 2023 r., przed preeliminacjami, uczestnicy mogli skonsultowa膰 swoje pomys艂y z prawie dwudziestoma mentorami i mentorkami z r贸偶nych dziecin. W艣r贸d nich byli mi臋dzy innymi:

馃憠Tomasz Kozon (CEO | Boring Owl Software House);

馃憠dr Agnieszka W膮sik (CEO | Be Online dr Agnieszka W膮sik);

馃憠Aleksandra Maciejewicz (Co-founder & Partner LAWMORE);

馃憠Malwina Niedba艂a (USP Group 鈥 Digital Expert, eCommerce, Innowacje i Trendy, User Experience).

Podczas preeliminacji do wielkiego fina艂u zosta艂o wybranych 11 projekt贸w

1 wrze艣nia 2023 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odby艂a si臋 Gala DemoNight. 馃殌

W sk艂ad Jury g艂贸wnego weszli:

鉃★笍prof. dr hab. n. med. Pawe艂 W艂odarski, Prorektor ds. Umi臋dzynarodowienia, Promocji i Rozwoju WUM;

鉃★笍dr Micha艂 Kurzelewski, Dyrektor Medyczny Pfizer Polska;

鉃★笍Katarzyna Szczudli艅ska-Urban, Head of Technology Talent Services w Nordea;

鉃★笍Krzysztof Gulda,Cz艂onek zarz膮du UWRC sp. z o.o.,

鉃★笍dr hab., prof. UW Agnieszka Postu艂a, Wydzia艂 Zarz膮dzania UW;

鉃★笍Karolina Wilk-Tryjanowska, Co-Founder at see.community, Platform Manager at ff Venture Capital.

Opr贸cz trzech nagr贸d g艂贸wnych przyznali艣my te偶 nagrod臋 publiczno艣ci, nagrod臋 od absolwent贸w i absolwentek poprzednich edycji oraz nagrod臋 specjaln膮 od UWRC sp. z o.o.

Oto nagrodzone osoby:

1. miejsce oraz grant o warto艣ci 6 tysi臋cy z艂otych zdoby艂 Karol Pierzcha艂a, student fizyki w Kolegium Mi臋dzywydzia艂owych Indywidualnych Studi贸w Matematyczno-Przyrodniczych UW.

馃Jego projekt to: Brusleep

Brusleep jest inteligentn膮 ko艂dr膮, kt贸ra potrafi dostosowywa膰 swoj膮 temperatur臋 tak, aby ka偶demu, kto pod ni膮 艣pi, spa艂o si臋 jak najlepiej.

Wygrana Karola cieszy nas jeszcze bardzo z uwagi na to, 偶e prototyp Brusleep zosta艂 wykonany w naszym Makerspace@UW 馃洜 na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.聽

2. miejsce i grant o warto艣ci 4 tysi臋cy z艂otych zdoby艂a Justyna Tylutki, studentka Wydzia艂u Zarz膮dzania UW.

馃Jej projekt to: toast&go 鈥 艢niadanie, kt贸re czeka na Ciebie po drodze

toast&go powsta艂o z my艣l膮 o tych wszystkich, kt贸rzy sp贸藕nieni p臋dz膮 na uczelni臋, do szko艂y lub pracy. Ale te偶 dla wszystkich mi艂o艣nik贸w tost贸w.

3. miejsce i grant o warto艣ci 2 tysi臋cy z艂otych otrzyma艂 Piotr Grajewski, doktorant psychologii w Szkole Doktorskiej Nauk Spo艂ecznych UW.

馃Jego projekt to: Cyfrowa psychologia

Cyfrowa psychologia to platforma promuj膮ca zdrowie psychiczne w kontek艣cie wp艂ywu technologii i 艣wiata cyfrowego.

馃弲Nagrod臋 publiczno艣ci oraz nagrod臋 absolwent贸w i absolwentek poprzednich edycji BraveCampu tak偶e zdoby艂 Karol Pierzcha艂a ze swoim projektem inteligentnej ko艂dry 鈥 Brusleep.

馃弲Nagrod臋 specjaln膮 UWRC sp. z o.o. zdoby艂 Szymon Hajduk, student kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

馃弲Jego projekt to: Spermwise

SpermWise to aplikacja, kt贸ra ma pom贸c niep艂odnym m臋偶czyznom w monitorowaniu i kontrolowaniu procesu terapeutycznego.

Serdeczne gratulacje! 馃弳

Dzi臋kujemy wszystkim uczestnikom, uczestniczkom, trenerom, trenerkom oraz mentorom i mentorkom 鈥 bez Was nie by艂oby 10. edycji BraveCampu! 馃

Partnerami wydarzenia i fundatorami grant贸w s膮 firma Pfizer Polska i Nordea Polska.

Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Kampus. 馃帶