Idea Mixer: Zainwestuj w dobro!

Idea Mixer - cykliczne wydarzenie Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, podczas którego stawiamy na inspirację, zapoznanie z trendami rynkowymi i motywację do działania - wraca w nowej formule!

Tym razem porozmawiamy na tematy związane z czynieniem dobra. O inicjatywach proaktywnych i odpowiedzialnym biznesie. Jak prowadząc swoje projekty możemy zmieniać świat na lepsze?

Prezentujemy nową formułę Idea Mixera: inspirujące rozmowy z szóstką ciekawych gości, zamknięte w pięciu odcinkach materiału wideo. Porozmawiamy o początkach i powodach rozpoczęcia działania, jakie trudności pojawiły się po drodze, jaki był realny wpływ na otoczenie, a także postaramy się sprawdzić, czy dobro wraca!

Naszymi gośćmi są: Zosia Zochniak – współzałożycielka startupu “Ubrania do oddania”, Karol Poziemski – raper i przedsiębiorca, założyciel SBM Label, pomysłodawca akcji #Hot16Challenge2, Karol Turek – Dyrektor sieci sklepów Tefal w Polsce i na Ukrainie, Agnieszka Stecko – konsultantka w Nieagencji, Bartek Wilim – współzałożyciel Nieagencji, Kira Sukhoboichenko – założycielka Międzynarodowego Ruchu Latających Plecaczków.

Prowadzi Idea Mixer Przemysław Krawczyk.

Zobacz pierwsze odcinki:

Odcinek 1

Odcinek 2

Odcinek 3

Odcinek 4

Odcinek 5

Zapraszamy do oglądania i komentowania! Nowe odcinki pojawiają się na kanale Youtube Inkubatora UW!

Będziemy Was inspirować do działania! Koniecznie obserwujcie nasz cykl!

Partner wydarzenia: Tefal (Groupe SEB Polska) i Nieagencja.