Inspire Me! by Nordea – Społeczność w biznesie

Inspire Me! by Nordea to cykl spotkań inspiracyjnych, których celem jest motywowanie, budowanie poczucia sprawczości, networking, ale także tworzenie społeczności, która umożliwi wymianę doświadczeń, kompetencji i rekomendacji. 🤝

Inspire Me! by Nordea to:

✅ ciekawe prezentacje gości,

✅ sesja pytań i odpowiedzi, a także…

✅ czas na swobodne rozmowy z gośćmi, partnerami IUW oraz innymi studentami i studentkami UW i WUM.

Marzec miesiącem kobiet? 🌸

W Inkubatorze UW marcowe Inspire Me! by Nordea – Społeczność w biznesie należeć będzie do dwóch gościń. 🤩

Porozmawiamy o tym jak to jest być Team Leaderką? O budowaniu relacji w zespole czy modelach zarządzania. 🙏

Inspirować będą:

➡️Agata Maciejewska (ona/jej) – z wykształcenia projektantka odzieży, z powołania aktywistka, z wyboru feministka intersekcjonalna. Ma doświadczenie w prowadzeniu własnej marki odzieżowej, w tworzeniu fundacji feministycznej oraz w edukacji plastycznej i projektowej. Interesują ją praktyki wdrażania sprawiedliwości społecznej oraz etyka i ekologia w praktykach twórczych i w przemyśle odzieżowym. Pasjonatka rzemiosła, promotorka robótek ręcznych i wielbicielka sztuki prehistorycznej.

➡️Katarzyna Łapińska – Head of N-Core Development – uwielbiająca współpracę z ludźmi, kreatywna i zorientowana na rozwiązania liderka pracująca w międzynarodowym środowisku. Przez ostatnie lata budowała od podstaw oddział w Polsce, koncentrując się na pracy w dziale Software Development: rekrutacja, rozwój programistów, doskonalenie cyklu życia oprogramowania. Zaangażowana w realizację hackathonów i Employer Branding. Mentorka w wewnętrznym programie mentoringowym.

Oferuje wiedzę na temat rozwoju osobistego, roli lidera, jako motoru zmian organizacyjnych i doskonałości operacyjnej oraz tego, w jaki sposób jednostki i zespoły osiągają swój najwyższy potencjał. Nacisk kładzie również na tworzenie jak najlepszego środowiska pracy. Uwielbia rozwiązywać problemy, kreatywność, motywowanie innych, znajdowanie najlepszych cech u ludzi, gotowanie i … robienie domówek.

Spotkanie poprowadzi Przemek Krawczyk. 🎤

📅 21.03.2024 r., godz. 17:00.

📍Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 55, Aula 0.410.

👥 Dla każdego! Wypełnij formularz.

Partnerem wydarzenia jest Nordea Polska.