Jak zarobić pierwszy milion jeszcze na studiach? – spotkanie “Dzień Dobry Biznes”

Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) oraz Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają na konferencję „Dzień dobry Biznes”. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22 listopada, w godzinach 10.00-13.30 w sali D Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego.

W programie:
– PIERWSZE KROKI W BIZNESIE:  “Moja droga do efektywnej firmy. Turkusowe zarządzanie w praktyce i krytyce” – Andrzej Jeznach – prezes GERSO
– JAK SFINANSOWAĆ SWÓJ BIZNES? (prezentacje programów, pozwalających ubiegać się o fundusze w ramach projektów „Wsparcie w starcie”, „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”, „Jeremie2”)
– CZY KREATYWNOŚCI W BIZNESIE MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ? – warsztat kreatywności Inkubatora UW.

Zapraszamy studentów oraz absolwentów, którzy już prowadzą lub planują założyć działalność gospodarczą. Liczba miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Na wydarzenie obowiązuje rejestracja pod adresem: REJESTRACJA