Zrealizuj praktyki w Inkubatorze UW!

Interesuje Cię szeroko pojęta przedsiębiorczość? Masz lekkie pióro i nieskończone pokłady kreatywności? A może fascynuje Cię świat nowych technologii? Te i wiele innych umiejętności możesz doskonalić w Inkubatorze UW!

Inkubator UW to inicjatywa Uniwersytetu Warszawskiego przy Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii, skierowana do studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników uczelni. Misją IUW jest promowanie postaw przedsiębiorczych w środowisku akademickim oraz wsparcie w rozwoju projektów biznesowych w przyjaznych, bezpiecznych warunkach.

Obecnie oferujemy możliwość odbycia praktyk w następujących działach:

•    Makerspace@UW – Centrum Druku 3D
Zakres praktyk: działania z zakresu konserwacji i naprawy drukarek, wsparcia uczestników, przygotowywania i wykonywania zleconych wydruków, dla szczególnie zainteresowanych rozbudowa zakresu działań Centrum Druku 3D.

•    Zespół Promocji
Zakres praktyk: działania z zakresu tworzenia tekstów promocyjnych i informacyjnych, wsparcia przy organizowaniu wydarzeń promocyjnych, tworzenia prostych grafik użytkowych, zarządzania bazami danych, ustalania strategii promocji wydarzeń, zarówno w sferze koncepcji, jak i praktyki, przygotowywania prezentacji i raportów, przygotowanie kalendarza wydarzeń.

Jeśli czujesz, że chcesz spróbować sił w naszym zespole – daj znać! Zgłoszenia należy przesyłać pod adresem: rekrutacja@inkubator.uw.edu.pl. Do zgłoszenia załącz swój życiorys (w dowolnej formie) oraz informacje, jakimi kompetencjami możesz wesprzeć ideę Inkubatora UW. Mail zatytułuj „Praktyki – nazwa działu”. Na zgłoszenia czekamy do 7 grudnia.