Kolejne spotkanie z cyklu Get Inspired!

Już 17 stycznia o godzinie 18 w przestrzeni Inkubatora na Dobrej odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Get Inspired! Tym razem o swojej drodze od zera do dobrze prosperującego biznesu opowie absolwentka naszej uczelni: Karolina Latus, a przemyśleniami na temat tego, jak ważna jest umiejętność radzenia sobie z niepowodzeniami podczas budowania własnego startupu podzieli się uczestnik pierwszej edycji Brave Campu – Maurycy Błaszczak. Czekają na Was także inspirujące warsztaty dotyczące metody lean canvas!

Co czeka Was podczas styczniowego Get Inspired?

Spotkacie się z Karoliną Latus — absolwentką Wydziału Zarządzania UW, gdzie ukończyła specjalizację zarządzanie zasobami ludzkimi. Od siedmiu lat prowadzi Agencję Zatrudnienia CRAFTS łącząc marketing oraz HR. W trakcie spotkania dowiecie się, jaka jest recepta na udany biznes z perspektywy osoby, która zaczynała od zera. Karolina opowie Wam o tym, jak ważną rolę odgrywa czas, jakie są cechy idealnego przedsiębiorcy oraz czy istnieje magiczny przepis na sukces.

Poznacie uczestnika Inkubatora: Maurycego Błaszczaka, studenta zarządzania z duszą ścisłowca, project managera w metodyce Prince2 i założyciela dwóch startupów – jednego z branży modowej i drugiego z branży eSport (http://universitygames.pl/). Maurycy opowie o porażkach i trudnościach, które spotykają młodych przedsiębiorców na początku ich start up-owej drogi.

W ramach spotkania odbędzie się warsztat prowadzony metodą World Cafe, który w inspirujący sposób przybliży Wam pojęcie lean canvas. Jest to sposób na budowę efektywnego biznesplanu start-upu, który streścić można na jednej kartce papieru. Warsztat będzie miał formę aktywną i będzie szansą na rozwój Waszej kreatywności!

Do zobaczenia 17 stycznia na Dobrej!

Just GET INSPIRED!