Weź udział w BioTech Leaders Academy!

BioTech Leaders Academy by Roche to program, dedykowany społeczności Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którego celem jest przygotowanie przyszłych liderów projektów z branży biotechnologicznej do pracy z zespołem badawczym, wykształcenia myślenia projektowego oraz wyposażenia ich w umiejętności, które w przyszłości pozwolą im z sukcesem wprowadzać nowe rozwiązania na rynek.


Spotkania w ramach akademii będą odbywały się w piątki i soboty w terminach 2 marca-21 kwietnia. W ramach zajęć na uczestników czeka 84 godzin warsztatów z najlepszymi specjalistami zagadnień biznesowych, kompetencji osobistych i prawnych, a potwierdzeniem nabytych umiejętności będzie oficjalny certyfikat uczestnictwa.

W programie udział wziąć mogą studenci, doktoranci, pracownicy i absolwenci (do 2 lat) UW oraz WUM. Aby wziąć udział w akademii, nie trzeba zgłaszać żadnego projektu, wykazywać doświadczenia czy certyfikatów (jednakże dotychczasowe doświadczenie będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji).

Udział w akademii jest bezpłatny. Formularz rekrutacyjny dostępny jest pod adresem https://iuw.edu.pl/pl/biotech-leaders-academy/ i dostępny będzie do 26 stycznia. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 9 lutego. Program jest sponsorowany przez firmę Roche.

Koordynatorem projektu jest Przemysław Krawczyk (przemek.krawczyk@inkubator.uw.edu.pl).

Przeczytaj również:

Wyjedź na szkołę zimową Inkubatora UW – BraveCamp 2018

ExpertsDay – indywidualne spotkania ze specjalistami już 24 listopada 2017!