Legowiska dla schroniska – praktyczny warsztat krawiecki w Makerspace@UW

Z początkiem wiosny zakasujemy rękawy i działamy na rzecz warszawskich schronisk dla zwierząt! W ramach warsztatów w Makerspace@UW na Wydziale Fizyki organizujemy akcję społeczną “Legowiska dla schroniska”

Makerspace@UW na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego to coś więcej niż pracownie technologiczne. Możemy z nich korzystać na wiele sposobów, tym razem także w celach charytatywnych. 

Łączymy warsztaty praktyczne “Uszyj to” z wielką misją. Dzięki zorganizowanym warsztatom krawieckim pomagamy zwierzętom, które znajdują się w schroniskach lub fundacjach. W planach jest uszycie dwóch rozmiarów legowisk dla psów i kotów. Legowiska zostaną wykonane z materiałów przekazanych nam przez darczyńców. 

Serdecznie zapraszamy Was do połączenia przyjemnego z pożytecznym i pomocy zwierzakom 💚

Zapisy startują już, oto terminy:

✅ 14.04, godz. 16:00-19:00 – warsztat stacjonarny. 

Zapisy: https://iuw.edu.pl/pl/classes/blok/326

✅ 19.04, godz. 16:00-19:00 – warsztat stacjonarny.

 Zapisy: https://iuw.edu.pl/pl/classes/blok/326

✅ 21.04, godz. 16:00-18:00 oraz 18:00-20:00 – dodatkowe dyżury (dla osób, które chciałyby dokończyć pracę, lub dla tych, którzy bez szkolenia chcieliby włączyć się do akcji) 

Zapisy: https://iuw.edu.pl/pl/classes/blok/327

O kolejnych warsztatach w pracowniach technologicznych Makerspace@UW na Wydziale Fizyki będziemy informować Was na bieżąco.

😷 Dbamy o bezpieczeństwo, więc pamiętajcie o częstej dezynfekcji rąk oraz o obowiązku zasłaniania nosa i ust maseczką podczas przebywania w pracowni.