Nowy semestr – nowe spotkanie Inspire me! by Nordea

Inspire Me! by Nordea to cykl spotkań inspiracyjnych, których celem jest motywowanie, budowanie poczucia sprawczości, networking, ale także tworzenie społeczności, która umożliwi wymianę doświadczeń, kompetencji i rekomendacji.

Inspire Me! by Nordea to:

✅ ciekawe prezentacje gości;

✅ sesja pytań i odpowiedzi, a także…

✅ czas na swobodne rozmowy z gośćmi, partnerami IUW oraz innymi studentami i studentkami UW i WUM.

Pierwsze w tym roku Inspire Me! by Nordea zaczynamy pysznie! 🍊

Z pewnością są takie miejsca na mapie gastronomicznej Warszawy, o których słyszało wielu! 📢

Naszymi gośćmi podczas 10. spotkania Inspire Me! by Nordea będą właściciele właśnie takich lokali: wegańskiej cukiernio-piekarni Eter oraz Restauracji J: i niedawno otwartej OMY. 🤗

Inspirować będą:

➡️Założyciele Eteru Izabela Domaradzka-Michno – główny cukiernik, specjalizujący się w wegańskim cukiernictwie oraz Adrian Chudek – nagradzany reżyser filmowy.

🥐Eter to inkluzywny koncept łączący wegańską cukiernio-piekarnie z otwartą pracownią oraz kawiarnię speciality.

🧁W Eterze staramy się zaskakiwać i pokazywać, że wegańskie cukiernictwo może być pyszne i piękne, a smaki bardziej wyraziste, tekstury lżejsze niż w klasycznych wypiekach. Smak, sezonowość, wygląd i autentyczność. Te wartości staramy się zamykać w tworzonych przez nas wegańskich wypiekach. 

➡️Janek Paszkowski – Z wykształcenia muzyk, choć drugą jego pasją od najmłodszych lat było gotowanie. Po udziale w programie MasterChef postanowił zmienić kierunek życiowych torów.  

🥬Autor 3 książek kucharskich, felietonów, stażysta Jamiego Olivera oraz właściciel dwóch Restauracji J: i świeżo otwartej Restauracji OMA, którą dedykuje nie tylko swoim, ale i wszystkim Babciom tego świata.

Porozmawiamy o drodze do sukcesu w branży gastronomicznej, o napotkanych wyzwania, blaskach, cieniach i pozytywnych zaskoczeniach. Spotkanie poprowadzi Przemek Krawczyk. 🎤

📆 29.02.2024 r., godz. 17:00.

 📍Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 55, Aula 0.410

👥 Dla każdego! Wypełnij formularz pod tym linkiem.

Taka okazja tylko raz na cztery lata! 🫚

Partnerem wydarzenia jest Nordea Polska.