Program Akceleracyjny – nowość w ofercie Inkubatora!

Chcesz mieć wpływ na zmiany w ochronie zdrowia? Marzysz o digitalizacji niektórych procesów, które usprawniłyby pracę medyków czy wspomogły pacjentów w kontakcie? Masz pomysły i chcesz działać? Koniecznie weź udział w rekrutacji do Programu Akceleracyjnego!

Program Akceleracyjny to nowość w ofercie Inkubatora. Oferta skierowana jest do osób studiujących na UW oraz WUM, które są zainteresowane tematyką Digital Health i chcą podjąć konkretne działania w kierunku zmian w ochronie zdrowia. Jest to jeden z nielicznych programów, na który rekrutujemy zespoły. Drużyny muszą jedynie zgłosić pomysł na rozwiązanie w obszarze Digital Health. W czasie kilku zjazdów (12.03, 19.03, 25-26.03, 02.04) uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu marketingu internetowego, pitchingu czy metod budowania startupu. Oczywiście w międzyczasie drużyny będą pracować nad swoim projektem. Po zakończeniu pierwszego etapu trzy najlepsze zespoły otrzymają grant w wysokości 15 000 zł, aby kontynuować pracę nad projektem pod okiem eksperta ds. wdrożeń przez kolejne 5 miesięcy. Efekty zaprezentują podczas uroczystej Gali Finałowej w październiku 2022!

Program skierowany jest dla osób studiujących na Uniwersytecie Warszawskim oraz Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, ale nie trzeba być związanym z medycyną – każdy z nas jako pacjentka/pacjent mierzy się z różnymi trudnościami. Najważniejsze są chęci do działania.

Przesyłamy link do rekrutacji, która potrwa do 20 lutego:

https://iuw.edu.pl/pl/projekty/akcelerator/

Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych, ponieważ będą się tam pojawiać komunikaty ze szczegółowymi informacjami o programie.

Program jest realizowany w ramach Inicjatywy Doskonałości – Uczelnia Badawcza: https://inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl/.