Rekrutacja do BioTech Leaders Academy 4!

Jesteś przedstawicielem branży medycznej lub biotechnologicznej? Chcesz sprawdzić, czy to branża dla Ciebie? A może już to wiesz i chcesz rozwijać się w tym kierunku, by dołączyć do grona bio-techowych liderów? Jeśli na choć jedno pytanie padło "tak", zgłoś się do BioTech Leaders Academy by Roche i spróbuj swoich sił w 4. edycji akademii!

BioTech Leaders Academy to program Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego realizowany we współpracy z firmą Roche Polska. Celem akademii jest wyszkolenie przyszłych liderów projektów i naukowców z branży biomedycznej i biotechnologicznej.

Przeczytaj również:

Rekrutacja do zespołu projektowego Pfizer Polska Laboratorium pomysłów powraca!

Podczas weekendowych zjazdów uczestnicy będą się szkolić pod okiem trenerów biznesu i ekspertów z firmy Roche Polska. Zajęcia (łącznie niemal 100 godzin!) obejmują:
➡ zagadnienia biznesowe (m.in. marketing, planowanie finansowe projektu, finansowanie z grantów, komercjalizacja),
➡ rozwój kompetencji osobistych (m.in. personal branding, kompetencje lidera),
➡ zagadnienia prawne (kontrakty badawcze, licencje, prowadzenie laboratorium, ochrona danych).
REKRUTACJA – ZAKOŃCZONA!

👤 DLA KOGO?
W programie udział mogą wziąć studenci, doktoranci, pracownicy i absolwenci (do 2 lat od ukończenia studiów) Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Aby wziąć udział w akademii, nie trzeba zgłaszać żadnego projektu. Uczestnik powinien jednak posiadać wiedzę niezbędną do poruszania się w środowisku projektów biotechnologicznych oraz biomedycznych. Kryteriami oceny zgłoszeń będą w szczególności dotychczasowe doświadczenie naukowe, projektowe lub zawodowe.

Udział w akademii jest bezpłatny.