RUSZ z miejsca – kolejna edycja za nami

3 Edycja programu mentoringowego RUSZ z miejsca dobiegła końca.


 

RUSZ z miejsca to jeden z prowadzonych przez nas programów mentoringowych. Jak wskazuje sama nazwa: jest przeznaczony dla osób, które chcą przyspieszyć prace nad projektem, natrafiły na trudności, które je chwilowo je zatrzymały lub też potrzebują wsparcia eksperckiego, by kontynuować realizację przedsięwzięcia. Pomagamy im w każdym aspekcie, by pewnie RUSZyli z miejsca.

W ramach trzeciej edycji programu osoby pracujące nad pięcioma projektami uczestniczyły w spotkaniach  pod okiem Mentorki – Doroty Ceranki-Czajkowskiej, którą możecie znać z naszych warsztatów FRIS “Jak myślisz, jak działasz”. W ramach cyklu pięciu spotkań uczestnicy wspólnie konsultowali swoje pomysły, dyskutowali nad rozwiązaniami problemów i ustalali cele do realizacji na  kolejne tygodnie programu.

Dodatkową korzyścią dla biorących udział w programie była praca w grupie z osobami na podobnym etapie zaawansowania projektów, wsparcie ekspertów, z którymi uczestnicy spotykali się zarówno podczas regularnych spotkań, jak również podczas konsultacji indywidualnych. Udział w całym programie (wsparcie Mentora, konsultacje z ekspertami) był całkowicie bezpłatny.

Podczas trzeciej edycji wśród rozwijanych projektów znalazły się:

Trzymamy kciuki za kolejne kroki i sukcesy projektów! Teraz, bez wątpienia, pewniej RUSZycie z miejsca!

Kolejne edycje programu RUSZają już niebawem!