Rusza rekrutacja na InnoHub – weekendowy turniej kreatywny!

Chcesz mieć wpływ na przyszłe zmiany w obszarze ochrony zdrowia? Widzisz potrzeby, ale Twoje pomysły nie są jeszcze skonkretyzowane? Do tego chcesz poznawać ludzi z różnych kierunków i uczelni, aby otwierać się na nowe pomysły i poznać inne punkty widzenia? Nie czekaj - aplikuj już dzisiaj!

InnoHub to weekendowy turniej kreatywny, który odbędzie się 19-21 listopada online. Wzywamy na pokład studentów UW i WUM z różnymi kompetencjami oraz doświadczeniem!

Przewodni temat InnoHub to Digital Health. Widzimy wyzwania w tym obszarze. Jak wykorzystać technologię, aby zadbać o jakość doświadczenia pacjenta? Jak możemy sprawić, żeby pacjent lepiej rozumiał, w jaki sposób jest leczony i czuł się komfortowo podczas procesu leczenia? Chcemy obrócić myślenie o opiece medycznej, zadbać o obszary społecznościowe, budowanie grup wsparcia czy wymianę doświadczenia. Uczestnicy InnoHub nauczą się pracować z wykorzystaniem metody Desing Thinking. Nad ich projektami będą czuwać specjaliści między innymi z branży medycznej, psychologii, IT, a samo wydarzenie jest świetną okazją do integracji oraz poszerzenia własnych zainteresowań!

Nie trzeba być związanym z medycyną i mieć pomysłu, aby uczestniczyć w programie. Chcemy zbudować interdyscyplinarne zespoły, połączyć ludzi z różnych dziedzin, aby wspólnie stworzyć rozwiązanie, które zmieni świat opieki medycznej.

Zgłoś się przez formularz rekrutacyjny do 23:59 11.11.21.

UWAGA: Z przyczyn od nas niezależnych InnoHub odbędzie się w trybie online, ale w żaden sposób nie zmieni to programu, ani jakości wydarzenia. Nadal liczymy na Waszą obecność!

Projekt będzie realizowany w ramach IDUBu https://inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl/, a jego partnerami są Warszawski Uniwersytet Medyczny i Uniwersytet Warszawski.