Nowość w ofercie IUW – Akademia Liderów Zmiany Cyfrowej. Startujemy z rekrutacją!

Interesujesz się transformacją i digitalizacją w biznesie? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat wpływu machine learningu, robotyzacji i sztucznej inteligencji na marketing oraz automatyzację marketingu? A może interesuje Cię personalizacja doświadczeń klienta czy rozwój e-commerce przy pomocy customer journey oraz storytellingu? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu big data i jego wykorzystania? A pojęcie real time marketingu nie jest Ci obce? Nie możesz przegapić naszego wydarzenia!

Już niedługo – pod koniec października – rusza Akademia Liderów Zmiany Cyfrowej, której partnerami są Salesforce i Cloudity! Jeżeli jesteś studentem ostatnich lat studiów albo doktorantem UW czy WUM, to nie czekaj – aplikuj! Gorąco zapraszamy również studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ze wszystkich kierunków!

Potrzebujesz jedynie znajomości języka angielskiego, ale jeśli posługujesz się szwedzkim, norweskim czy duńskim albo masz już za sobą pierwsze sukcesy w tworzeniu projektów lub działasz w dowolnym kole naukowym, to będzie to dodatkowym atutem.

Czym jest Akademia Liderów Zmiany Cyfrowej? To 65 godzin darmowych warsztatów oraz wykładów które będą odbywały się w czasie 6 weekendowych zjazdów. Celem naszego programu jest wyszkolenie przyszłych liderów transformacji cyfrowej. Poprzez swój udział w Akademii będziecie mogli nauczyć się m.in. jak planować oraz finansować projekt, jak zarządzać zespołem. Nauczycie się także tego w jaki sposób możecie rozwijać kompetencje lidera oraz kompetencje miękkie, zarówno u siebie, jak i u innych. Poznacie także zagadnienia związane z rozwiązaniami IT w biznesie. Wykłady i warsztaty zostaną poprowadzone przez specjalistów z branży, których poznacie już wkrótce!

Na zakończenie Akademii Liderów Zmiany Cyfrowej otrzymacie certyfikat poświadczający udział w programie!

Kiedy?

Zjazdy Akademii Liderów Zmiany Cyfrowej będą odbywać się w formie hybrydowej w następujące weekendy:

• 23-24.10
  • 30-31.10
  • 6-7.11
  • 27-28.11
  • 4-5.12

W jaki sposób wziąć udział w Akademii?

Aby zostać uczestnikiem Akademii Liderów Zmiany Cyfrowej, musisz zarejestrować się w czasie naszej rekrutacji, którą właśnie uruchamiamy. Przedłużona rekrutacja: potrwa do 10.10 do godziny 23.59. Nie przegapcie!

Kolejnym etapem będą rozmowy rekrutacyjne, które odbędą się w dniach 12-14 października, a ich wyniki poznacie już 16 października!

Formularz zgłoszeniowy i regulamin

Aplikujcie!