Ruszamy z rekrutacją do piątej już edycji BioTech Leaders Academy by Roche Polska. Zgłoś się już dziś!

Startujemy z nową edycją BioTech Leaders Academy – wspólnie z Roche Polska mamy przyjemność organizować dla Was już piątą edycję tego cieszącego się niezwykłą popularnością wśród naszych studentów programu. Jeśli już działasz, lub chcesz w przyszłości rozwijać się w branży medycznej lub biotechnologicznej i zależy Ci, aby rozwinąć swoje kompetencje liderskie i naukowe, które umożliwią Ci łatwiejsze wejście na rynek pracy w obszarze biotechnologii, koniecznie zgłoś się do programu.

Co przygotowaliśmy dla Was tym razem?

V edycja BioTech Leaders Academy to program obejmujący 6 weekendowych zjazdów wypełnionych po brzegi warsztatami i wykładami a także networkingiem. Będziecie szkolić się pod okiem doświadczonych ekspertów – praktyków na co dzień pracujących w firmie Roche Polska. Zjazdy odbywać się będą w okresie od 23 października do 12 grudnia w formie hybrydowej (zajęcia offline i online).

Szczegółowy plan zjazdów z zaznaczeniem, które z nich będą stacjonarne, a które online’owe, podamy uczestnikom przed startem akademii (przed 23.10).

BioTech Leaders Academy vol. V to aż ponad 65 godzin unikalnych warsztatów prowadzonych przez specjalistów z branży. W ramach Akademii będziecie także mieli okazję wypełnić test Gallupa i skonsultować go ze specjalistą.

Udział w Akademii jest całkowicie bezpłatny i zostanie potwierdzony certyfikatem.

Planowana agenda:

Zjazd I – 23 -24.10. – Planowanie strategii biznesowej

Zjazd II – 30-31.10. – Procesy kreatywne

Zjazd III – 6-7.11. – Badania kliniczne i prawo

Zjazd IV – 27-28.11. – Finanse

Zjazd V – 4-5.12. – Leadership

Zjazd VI – 11-12.12. – Marketing farmaceutyczny I badania konsumenckie

Dla kogo?

Do udziału w programie mogą aplikować studenci ostatnich lat studiów a także doktoranci, Uniwersytetu Warszawskiego (mile widziane kierunki: biologia, biotechnologia, chemia i pokrewne) oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aby wziąć udział w akademii, nie trzeba zgłaszać żadnego projektu. Uczestnik powinien jednak posiadać wiedzę niezbędną do poruszania się w środowisku projektów biotechnologicznych oraz biomedycznych. Kryteriami oceny zgłoszeń będą w szczególności dotychczasowe doświadczenie naukowe, projektowe lub zawodowe.

Szczegóły rekrutacyjne:

Od 23.09 do 7.10 (do godz. 23:59) rejestracja przez formularz dostępny pod linkiem

12-14.10 rozmowy rekrutacyjne ze zgłoszonymi kandydatami

Do 16.10 – informacja o wynikach rekrutacji