Ruszyła I edycja programu mentoringowego Mentoring Działania

Na początku stycznia 2018 ruszyła I edycja programu mentoringowego Mentoring Działania. Dziesięciu mentee, uczestników Inkubatora UW, spotkało się ze swoimi mentorami, osobami o dużym doświadczeniu w biznesie i rozpoczęło wspólną pracę!


 

Pierwsza edycja Mentoringu Działania skupia się na rozwoju kompetencji uczestników jak i na wsparciu ich w podjęciu podstawowych decyzji karierowych. W trakcie indywidualnych spotkań z mentorami będą mogli poznać lepiej świat biznesu – jego oczekiwań oraz kompetencji, które są wymagane. Mentee będą mogli również rozwinąć swoje umiejętności, zarówno indywidualne jako liderzy czy zarządzania sobą w czasie lub pracy w zespole.

Każda para mentora i mentee została dobrana na podstawie kilku kluczowych obszarów zainteresowań oraz kompetencji. Punktem połączenia były zarówno branże, w jakich uczestnicy chcą się rozwijać jak i ich potrzeby rozwojowe. Było to możliwie głównie dzięki bogatemu doświadczeniu naszych mentorów z różnych dziedzin – od HR po marketing internetowy, szkolenia, inwestycje w start – upy czy branżę medyczną.

Finał I edycji Mentoringu Działania zaplanowany został na koniec marca 2018. Wierzymy, że po 3 miesiącach intensywnej pracy mentee będą mieli większą świadomość stawianych sobie celów, własnych oczekiwań odnośnie przyszłości oraz pomysłu na swój biznes.

Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w kolejnej edycji zapoznajcie się z naszą stroną www albo napiszcie do Basi Holli, basia.holli@inkubator.uw.edu.pl!

Przeczytaj również:

#Na humanistyce można zarabiaćExpertsDay – in

dywidualne spotkania ze specjalistami już 24 listopada 2017!