Świętujemy 1. urodziny!

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego świętuje swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenia, uświetniające tę rocznicę. Do udziału w obchodach zapraszamy uczestników Inkubatora, społeczność Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a także tych wszystkich, którzy wspierali i wspierają działania Inkubatora merytorycznie oraz im kibicują. Wydarzenia uświetniające obchody pierwszych urodzin Inkubatora odbędą się  w dniach od 21 do 23 marca br. Serdecznie zapraszamy!


DZIEŃ 1 – ARENA ROBOTÓW 

ŚRODA, 21 MARCA GODZ.16.00-18.00
Makerspace@UW, Wydział Fizyki UW, ul. Ludwika Pasteura 5, sala B1.44-46

Wszystkich fanów adrenaliny i nowych technologii zapraszamy do sprawdzenia się na Arenie Robotów, czyli rywalizacji robotów zbudowanych z zestawów LegoMindstorms na specjalnie przygotowanej trasie wyścigowej. Impreza odbędzie się w Makerspace@UW (wspólnej przestrzeni Inkubatora UW oraz Wydziału Fizyki UW).

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy 3-osobowe zespoły, w skład których wejdą studenci, doktoranci lub pracownicy UW oraz WUM (przynajmniej dwie osoby z każdego zespołu powinny być uczestnikami Inkubatora UW).

Roboty, przeznaczone do wyścigów, muszą być stworzone przed wydarzeniem. Uczestnikom zawodów oferujemy szkolenia z budowania robotów z LegoMindstorms
w następujących terminach:

  • środa, 14 marca (po wcześniejszym mailowym umówieniu się)
  • czwartek, 15 marca (po wcześniejszym mailowym umówieniu się)
  • poniedziałek, 19 marca (po wcześniejszym mailowym umówieniu się).

Zapisy dostępne są pod adresem: https://goo.gl/forms/B1Px7pmQ74uP5CUF2. Na zgłoszenia uczestników czekamy do poniedziałku, 19 marca, do końca dnia. Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody!

DZIEŃ 2 – PODSUMOWANIE PIERWSZEGO ROKU DZIAŁALNOŚCI INKUBATORA 

CZWARTEK, 22 MARCA, GODZ. 14.00-16.30
Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Żwirki i Wigury 101, Aula A

Wszystkich zainteresowanych merytorycznym podsumowaniem rocznej działalności Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego zapraszamy na oficjalną prezentację osiągnięć oraz najciekawszych projektów zrealizowanych przy wsparciu Inkubatora przez zrzeszonych studentów i doktorantów. Podczas spotkania zaprezentujemy również plany działań na kolejny rok oraz zaprosimy do udziału w dyskusjach panelowych, poświęconych rozwojowi przedsiębiorczości na Uniwersytecie Warszawskim.

DZIEŃ 3 – GRA MIEJSKA 

PIĄTEK, 23 MARCA, GODZ. 15.00-18.00
Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego

Wydarzeniem wieńczącym uroczystości rocznicowe będzie gra miejska “W poszukiwaniu Inkubatora UW” realizowana na terenie Kampusu Głównego UW oraz w Inkubatorze przy ulicy Dobrej 55.

Do udziału w grze, podobnie jak w  przypadku Areny Robotów, zapraszamy 3-osobowe zespoły studentów, doktorantów lub pracowników UW lub WUM (tutaj również przynajmniej dwoje członków zespołu musi być uczestnikami Inkubatora UW).

Zadania, z którymi zmierzą się uczestnicy, dotyczyć będą zagadnień związanych  z Inkubatorem, Uniwersytetem Warszawskim, a także przedsiębiorczością i biznesem.

Do udziału w grze można zgłaszać się za pośrednictwem formularza: https://goo.gl/forms/q73iZQEkzP43Npml2. Rejestracja będzie aktywna do poniedziałku, 19 marca, do końca dnia. Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody!

Wszystkich studentów, doktorantów, pracowników oraz absolwentów UW i WUM zachęcamy do udziału w rocznicowych wydarzeniach Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego. Zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu
z Eweliną Łapińską (e-mail: ewelina.lapinska@inkubator.uw.edu.pl, tel.: 519 657 748) lub rejestrację za pośrednictwem podanych wyżej linków.

Zapraszamy do polubienia naszego naszego profilu na Facebooku @InkubatorUW.
Informacje o obchodach pierwszych urodzin inkubatora warto śledzić również na stronie wydarzenia pod linkiem: https://www.facebook.com/events/172575866710363/.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj również:

Pierwszy miesiąc za nami! – podsumowanie działal

ności Inkubatora UWUroczyste otwarcie Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego