Turnieje kreatywne

Turnieje Kreatywne to programy organizowane we współpracy z partnerami Inkubatora UW. Turnieje mają za zadanie wspierać powstawanie innowacyjnych rozwiązań tworzonych przez społeczność UW i WUM. Programy dedykowane są dla osób, podzielonych na kilkuosobowe zespoły, które będę musiały zmierzyć się z realnymi wyzwaniami społeczno-gospodarczymi.

Uczestnicy turniejów będą mieli szansę spotkać się z osobami z grupy docelowej, omówić szkice pomysłów z ekspertami z branży, zapoznać się z raportami, by stworzone przez nich rozwiązania były jak najbliżej realnych potrzeb rynku.

Turnieje będą odbywać się w intensywnej, weekendowej formule z wykorzystaniem narzędzi pobudzania kreatywności, myślenia projektowego, czy modeli design thinking.

Celem programów jest wsparcie młodych osób w świadomym budowaniu rozwiązań odpowiadających na rzeczywiste potrzeby rynku, ale również wsparcie przedsiębiorczych studentów, którzy w przyszłości chcieliby rozwijać swoje pomysły , a docelowo budować startupy przy udziale Inkubatora UW.

obecnie nie prowadzimy rekrutacji

Dzieje się