Warsztaty uKierunkuj swój pomysł!

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego organizuje cykl warsztatów i spotkań dla osób, które mają pomysł na własny biznes! Dzięki temu liczymy, że w najbliższym czasie Wasze inicjatywy zaczną wchodzić w etap preinkubacji, inkubacji a może nawet samodzielnie działających start – upów!


 

Jednak, żeby to się wydarzyło, zacznijmy od początku! Dołącz do nas w ramach cyklu warsztatów „uKierunkuj swój pomysł” i zobacz, czego potrzebujesz! Unikatowa formuła zaplanowanych działań zakłada jak najlepsze dopasowanie proponowanych treści do potrzeb uczestników. Dzięki temu będziemy mogli przekierować Ciebie oraz Twój pomysł na dedykowaną ścieżkę rozwoju!

Co możesz zyskać?

– specjalnie dla Twojego pomysłu zaprojektowany proces rozwoju od koncepcji do biznesu!
– szanse na spotkanie z ekspertami, którzy nie tylko ukierunkują Twoje działania, ale również wesprą perspektywą z biznesu wziętą!
– ciekawe przeżycie w grupie równie kreatywnych osób – idealna okazja żeby wymienić się pomysłami, zainspirować się lub nawiązać nowe kontakty!

 

Jaki jest plan?

1.    Warsztaty „uKierunkuj swój pomysł”
Kiedy: 3 lub 6 listopada w godzinach 15.00 – 18.00
Co będzie się działo: w ramach 3 – godzinnego warsztatu spróbujemy dojść do serca Waszych koncepcji i przeanalizować zarówno ich mocne, jak i słabe strony. W efekcie wspólnie zastanowimy się, czego na tym etapie możecie potrzebować, żeby zrealizować własny biznes. Pieniędzy, wiedzy czy kontaktów?
Jak się zapisać: poprzez poniższy formularz. Możesz zaznaczyć jedną datę lub wszystkie. Jeżeli żaden z terminów Ci nie odpowiada – nie smuć się! Napisz do nas i wspólnie znajdziemy rozwiązanie!

2.    Twoja własna ścieżka rozwoju!
Kiedy: listopad 2017
W wyniku warsztatów „uKierunkuj swój pomysł!” zaproponujemy opracowaną specjalnie dla Ciebie ścieżkę dalszego rozwoju. Zarekomendujemy odpowiednie warsztaty z portfolio Inkubatora, pomożemy znaleźć partnerów przedsięwzięcia albo zaprosimy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest Experts Day –  indywidualnych spotkaniach ze specjalistami wybranych branż, którzy swoim doświadczeniem wesprą Cię w dalszym rozwoju pomysłu!

 

Chcesz dołączyć, ale nie wiesz, czy Twój pomysł jest dobry?

Nieważne, na jakim etapie teraz jesteś – czy Twoja idea wykiełkowała, czy ostatnio miałeś mało czasu. żeby się nią zaopiekować! Grunt, że nadal chcesz się rozwijać, poszukujesz inspiracji oraz jesteś gotów na nowe wyzwania!

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie „uKierunkuj swój pomysł” i postawieniu pierwszych kroków w realnym kształtowaniu własnego biznesu!

Zapisy: KLIKNIJ!

Jeżeli masz wątpliwości, nie odpowiada Ci termin lub chcesz zadać jakiekolwiek inne pytanie – pisz!
basia.holli@inkubator.iuw.edu.pl