Wyjedź z nami na zimowy Brave Camp – rekrutacja rusza już 7 grudnia!

To już dziś! 🎉 Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji Brave Campu. Część z Was doskonale wie co to za niesamowite wydarzenie. Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli - Brave Camp to tygodniowy obóz w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach. W czasie tych kilku dni studenci UW oraz WUM-u uczestniczą w warsztatach i zajęciach dotyczących przedsiębiorczości, biznesu, zarządzania. W między czasie pracują nad własnymi projektami, aby ostatniego dnia w czasie finałowej gali zaprezentować swoje pomysły przed komisją. Ale to nie koniec! Twórcy najlepszych projektów mogą wygrać kilka tysięcy złotych na realizację pomysłu. Zimowy Brave Camp to już 8 edycja tego programu i odbędzie się 13-19 lutego!

💡 Brave Camp jest skierowany do studentów, którzy mają już pomysł na biznes, projekt naukowy czy przedsięwzięcie zaangażowane społecznie. Nie należy martwić się biznesplanem czy budżetem – tym wszystkim zajmiesz się w czasie wyjazdu! Uczestnicy biorą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków m.in. biznesowych, marketingowych czy zajmujących się sztuką prezentacji. W czasie zajęć studenci uczą się, w jaki sposób rozwinąć swój pomysł i przedstawić go inwestorom, aby doprowadzić do finalizacji swojego projektu, tzn. jego wejścia na rynek. Eksperci nie tylko przekazują wiedzę, ale przez cały czas trwania Brave Campu wspierają studentów w ich indywidualnej pracy.

🤝 Poza intensywną pracą i zastrzykiem wiedzy, Brave Camp to także świetna okazja do integracji, nawiązania interdyscyplinarnej współpracy oraz poznania osób z różnych kierunków oraz uczelni! Jest to wydarzenie, na które czekają nie tylko studenci, ale także my – zespół Inkubatora. Uczestnicy spędzają czas w otoczeniu przyrody, w oderwaniu od miejskiej codzienności. Jesteśmy w stałym kontakcie z osobami, które brały udział w poprzednich edycjach i dla których ten tygodniowy obóz był początkiem czegoś wielkiego!

Aby aplikować, musisz:

✅ studiować na Uniwersytecie Warszawskim lub Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

✅ mieć pomysł na biznes. kampanię społeczną, działalność

✅ wypełnić formularz zgłoszeniowy:

⏳ Na zgłoszenie czekamy do 31 grudnia!

Zgłoś się – kliknij w link!

Śledźcie nasze social media, a dowiecie się więcej! 😎

Partnerem merytorycznym Brave Campu jest Pfizer Polska.

Brave Camp jest organizowany w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem programu ZIP, realizowanego na UW w latach 2018-2022, jest rozwój kompetencji studentów, doktorantów i pracowników oraz wprowadzenie narzędzi, które pozwolą usprawnić zarządzanie uczelnią. Więcej informacji na www.zip.uw.edu.pl.