Rekrutacja na stanowisko: Specjalist(k)a ds. rozwoju społeczności

Tuż za rogiem Nowy Rok, a zatem czekają nas nowe wyzwania. Szykujemy dla Was nie tylko kolejne wielkie programy takie, jak Brave Camp, ale... rozpoczęliśmy także przygotowania do 5 urodzin Inkubatora! Dlatego wzmacniamy nasz zespół i poszukujemy osoby, która zajmie się wsparciem merytorycznym oraz motywacyjnym studentów w realizacji ich projektów.

Razem z nami będziesz:

• wspierać przedsiębiorczość oraz indywidualne projekty studenckie,
  • organizować wydarzenia z udziałem inspirujących gości,
  • współtworzyć innowacyjne programy edukacyjne Inkubatora UW.

To ogłoszenie jest dla Ciebie, jeśli:

• masz już za sobą pierwsze doświadczenia w prowadzeniu warsztatów lub spotkań 1:1,
  • chcesz rozwijać się w zakresie wspierania indywidualnych projektów studenckich,
  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi,
  • działasz z entuzjazmem, z łatwością nawiązujesz nowe znajomości, lubisz przebywać między ludźmi, dzielić się doświadczeniem, jak i słuchać ich potrzeb,
  • starannie, sumiennie i terminowo wykonujesz swoje obowiązki,
  • jesteś osobą otwartą na zmiany i posiadasz umiejętność dostosowywania się do zmieniającego się otoczenia,
  • masz wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadanie i jego efekty,
  • jesteś osobą samodzielną, potrafisz zorganizować swoją pracę i działać pod presją czasu,
  • potrafisz myśleć analitycznie i rozwiązywać problemy.

Dodatkowo mile widziane będzie:

• znajomość takich narzędzi jak Business lub Lean Model Canvas, SWOT,
  • wcześniejsza praca w środowisku tworzenia innowacji, przedsiębiorczości lub startupów,
  • własne doświadczenie w realizowaniu projektów społecznych/ biznesowych/ naukowych zarówno indywidualnie, jak i w ramach koła naukowego lub zespołu.
  • Bycie studentem/studentką kierunków medycznych/technicznych/biotechnologicznych/itp.

Do Twoich zadań będzie należało:

• prowadzenie motywująco-merytorycznych, indywidualnych konsultacji ze studentami UW i WUM posiadającymi pomysły na projekty społeczne, naukowe lub biznesowe,
  • organizowanie spotkań i warsztatów networkingowych,
  • opieka merytoryczna nad studentami w kursie online z zakresu podstaw przedsiębiorczości,
  • motywowanie uczestników IUW do realizacji indywidualnych projektów,
  • koordynowanie działań Opiekunów Przestrzeni Makerspace@UW na Wydziale Fizyki UW,
  • współpraca przy konstruowaniu programów Inkubatora UW i ich wdrażanie.

W zamian oferujemy:

• stałą pensję,
  • pracę od stycznia w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość rozwoju w zakresie zarządzania projektami,
  • atrakcyjne warsztaty oraz udział w inicjatywach Inkubatora UW,
  • zaangażowany zespół,
  • wsparcie doświadczonych praktyków,
  • pracę, w której nie będziesz się nudzić!

Jeśli jesteś komunikatywna_y, inspiruje Cię praca ze studentami i czujesz “smykałkę” do pomagania, to szukamy właśnie Ciebie!

Swoje zgłoszenie zawierające bio, w którym opowiesz nam kim jesteś (CV lub inny format, który uznasz za najbardziej odpowiedni) wyślij na rekrutacja@inkubator.uw.edu.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15.01.2022 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w <np. CV, liście motywacyjnym oraz innych załączonych dokumentach> przez Uniwersytet Warszawski w celu mojego udziału w procesie rekrutacji.

Informacja o tym, jak przetwarzany Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji: https://bit.ly/3dZzl2E