Za nami pierwsze Targi Kół Naukowych UW

8 maja, razem Samorządem Studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Radiem Kampus zorganizowaliśmy wspaniałe wydarzenie – pierwsze Targi Kół Naukowych UW! Spotkaliśmy się na Dobrej 55.

W programie znalazło się:

➡️ Uroczyste otwarcie Targów, poprowadzone przez kierowniczkę Inkubatora UW Annę Żmijewską. Jej gośćmi byli:

• Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia – Prof. ucz. dr hab. Sławomir Żółtek,
  • Prodziekan Wydziału Neofilologii ds. badań i współpracy – dr hab. Anna Wojtyś,
  • Przewodniczący Samorządu Studentów – Aleksander Hebda,

➡️ Debata „Jeśli studia to za mało”, poprowadzona przez Wiolę Rosłoniec, w której udział wzięli: nasza mentorka Doro Marszałek, reprezentant Samorządu Studentów UW Patryk Szlufik, laureatka ostatniej edycji Brave Camp Oliwia Aziz,

➡️ Ponad 30 stoisk Kół Naukowych UW,

➡️ Niecodzienna rozgrywka sportowa.

Specjalne gratulacje dla Koła Nikogo UW, Koła Naukowego Polityki Gospodarczej oraz Koła Badawczego Psychologii Poznawczej Muzyki UW.