logo inkubatora uw - litera 'i' przepleciona z literą 'u' oraz 'w'

Zgłoś się na jubileuszową, 10. edycję Brave Camp!

Zapraszamy do rekrutacji na 10. edycję Brave Campu, który odbędzie się w dniach 27 sierpnia - 1 września! Zgłoś swój pomysł w formularzu! Rekrutacja trwa do 25 czerwca.

Akademia przedsiębiorczości Brave Camp to inicjatywa skierowana do społeczności akademickiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studenci przez blisko tydzień pracują nad swoimi autorskimi projektami na rozwiązania biznesowe, naukowe czy z zakresu ekonomii społecznej.

Co się dzieje?

Uczestnicy biorą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków m.in. biznesowych, marketingowych czy zajmujących się sztuką prezentacji. W czasie zajęć uczą się, w jaki sposób rozwinąć swój pomysł, ale także przedstawić go inwestorom, aby doprowadzić do finalizacji swojego projektu, tzn. wejścia na rynek. Eksperci przekazują wiedzę oraz przez cały czas trwania Brave Campu wspierają studentów w ich indywidualnej pracy.

Planowane warsztaty:

  • Service Design (Mapa Empatii + Customer Journey)
  • Moduł finansowy (pricing + budżet)
  • Moduł finansowy – rachunek zysków i strat (P&L)
  • Innowacja jako wartość dla klienta
  • Triada strategiczna (konkurencja – klient – firma
  • Marketing – budowa marki i jej komunikacji

Granty o łącznej wartości 12 000 zł!

Ostatniego dnia wyjazdu uczestnicy walczą o grant na rozwój swojego pomysłu! 💸 W jaki sposób?  Podczas gali demo zaprezentują swój pomysł przed komisją. Twórcy najlepszych projektów zgarnął nawet kilka tysięcy złotych na stworzenie prototypu.

Networking?

Poza intensywną pracą i zastrzykiem wiedzy, Brave Camp to także świetna okazja do zabawy, integracji, nawiązania interdyscyplinarnej współpracy oraz networkingu! Jest to wydarzenie, na które czekają nie tylko studenci, ale także trenerzy i my – zespół Inkubatora. Uczestnicy spędzają czas w otoczeniu przyrody, w oderwaniu od miejskiej codzienności. Jesteśmy w stałym kontakcie z osobami, które brały udział w poprzednich edycjach i dla których ten tygodniowy obóz był początkiem czegoś wielkiego!

Dla kogo?

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na biznes, projekt naukowy lub przedsięwzięcie zaangażowane społecznie. Nie musisz mieć rozpisanego planu biznesowego ani budżetu – wystarczy pomysł i zapał do jego realizacji.  

Kiedy?
27 sierpnia – 1 września 2023 r. 

Gdzie?
Brave Camp odbywa się w Chęcinach, w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej

Ile będzie to kosztować?

Akademia przedsiębiorczości Brave Camp jest w pełni darmowa dla studentów UW oraz WUM. Wystarczy wypełnić formularz i przejść pomyślnie proces rekrutacji. Kolejnym krokiem będzie spakowanie walizki! 🧳

W razie pytań…

Zwróć się do nas, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości. Napisz mail na adres:
hanna.orszagh-szturo@inkubator.uw.edu.pl

Śledź nasze social media, aby dowiedzieć się więcej! 😎 Tymczasem kliknij…

ZGŁASZAM SIĘ

Na zgłoszenia czekamy do 25 czerwca! ⏳

Partnerami wydarzenia są firmy Pfizer Polska i Nordea Bank Abp.