Zgłoś się na 11. zimową edycję BraveCampu!

Zapraszamy do rekrutacji na 11. edycję BraveCampu, który odbędzie się w dniach 10 – 16 lutego 2024 r. Zgłoś swój pomysł w formularzu! Rekrutacja trwa do 21 stycznia 2024 r. ❄️

Akademia przedsiębiorczości BraveCamp to inicjatywa skierowana do społeczności akademickiej Uniwersytetu Warszawskiego. 👥

Studenci i studentki przez blisko tydzień pracują nad swoimi autorskimi projektami na rozwiązania biznesowe, naukowe czy z zakresu zagadnień społecznych. 📚

📌Dla kogo?

BraveCamp jest dla studentów/ek i doktorantów/ek Uniwersytetu Warszawskiego. 

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na biznes, projekt naukowy lub przedsięwzięcie zaangażowane społecznie. Nie musisz mieć rozpisanego planu biznesowego ani budżetu – wystarczy pomysł i zapał do jego realizacji. 

📌Kiedy?

10 – 16 luty 2024 r. 

📌Gdzie?

BraveCamp odbywa się w Chęcinach, w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej.

📌Ile to będzie kosztować?

Akademia przedsiębiorczości BraveCamp jest w pełni darmowa dla studentów/ek i doktorantów/ek UW. Zapewniamy zarówno transport, nocleg oraz wyżywienie.

📌Co się dzieje na BraveCamp?

Uczestnicy biorą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków m.in. biznesowych, marketingowych czy zajmujących się sztuką prezentacji. 

W czasie zajęć uczą się, w jaki sposób rozwinąć swój pomysł, ale także przedstawić go inwestorom, aby doprowadzić do finalizacji swojego projektu, tzn. wejścia na rynek.

Eksperci przekazują wiedzę oraz przez cały czas trwania BraveCampu wspierają studentów w ich indywidualnej pracy.

Dodatkowo, w tej edycji wyjazd rozpocznie się testem Gallupa i jego omówieniem w siedzibie Nordea Polska, a warsztaty team buildingowe poprowadzi Pfizer Polska

Wyjazd zakończy się Galą Demo Night w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego.🪩

🏆Twórcy 3 najlepszych projektów zgarną granty finansowe o łącznej wartości 12 tysięcy złotych.

To jednak nie wszystkie nagrody! Stay Tuned 👊🏻

📌Siatka zajęć

📌Networking!

Poza intensywną pracą i zastrzykiem wiedzy, BraveCamp to także świetna okazja do zabawy, integracji, nawiązania interdyscyplinarnej współpracy oraz networkingu! 

Jest to wydarzenie, na które czekają nie tylko studenci, ale także trenerzy i my – zespół Inkubatora. Uczestnicy spędzają czas w otoczeniu przyrody, w oderwaniu od miejskiej codzienności. 

➡️Formularz zgłoszeniowy⬅️

Wypełnij i czekaj na kontakt od nas! Kolejnym krokiem będzie spakowanie walizki! 🧳

📌W razie pytań…

Zwróć się do nas, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości. Napisz mail na adres: konsultacje@inkubator.uw.edu.pl

Partnerami wydarzenia i fundatorami grantów są Pfizer Polska i Nordea Polska.