Czas digitalizacji. Jakie są zawody przyszłości? [webinar]

W pracy spędzamy więcej niż połowę życia. Rynek pracy podlega ciągłym zmianom. Dzisiejszy świat produktów cyfrowych oferuje niemal nieograniczone możliwości rozwoju, a nowe specjalizacje pojawiają się niemal każdego roku

W tak dynamicznych czasach trudno jest nadążyć za potrzebami rynku, a jeszcze trudniej jest się określić na początku kariery. Żyjemy w świecie, w którym studia nie definiują już tak bardzo przyszłej pracy.

Zapraszamy Was na webinar 26 maja o godz. 18 podczas którego porozmawiamy o możliwych ścieżkach kariery w szeroko rozumianej branży cyfrowej i technologicznej. Poznamy przedstawicieli 2 pożądanych na obecnym rynku pracy zawodów, a towarzyszyć im będzie reprezentantka świata HR i rozwoju talentów.


Goście:

  • Szymon Pifczyk – Product Marketing Analyst / Data Analyst

Autor popularnej facebookowej strony Kartografia Ekstremalna. W swojej karierze był już dziennikarzem, konsultantem, a obecnie zajmuje się product marketingiem w jednym z gigantów Doliny Krzemowej – w Facebooku.

  • Aleksandra Stańczuk – Product Manager / Scrum Master

Współtworzyła zespół komunikacji w Narodowym Centrum Kultury, portale dla animatorów i animatorek kultury PlatformaKultury, KulturaDostepna oraz coroczne wydarzenie Ogólnopolską Giełdę Projektów. Od 4 lat pracuje w branży IT, zarządza zespołami programistów i projektami technologicznymi: aplikacjami i portalami (m.in.: o2.pl, wp.pl , sportowefakty.wp.pl ).

  • Katarzyna Dąbrowska – Executive coaching / HR consulting

Od ponad 15 lat zajmuje się rozwojem osobistym. Jest certyfikowaną trenerką i dyplomowanym coachem oraz konsultantką badań predyspozycji osobowości.
Pracowała w HR w małych i dużych firmach, zarówno jako rekruterka, HR Biznes Partner czy szefowa rozwoju.

Prowadzący: Przemysław Krawczyk (Inkubator UW)

Dlaczego warto?

  • Poznacie praktyczne informacje i wymagania nt. rekrutacji na dane stanowisko
  • Dowiecie się o możliwościach rozwoju i predyspozycjach kandydatów

🌍 Online – live na platformie ClickMeeting

Uwaga liczba miejsc jest ograniczona – zarejestruj się!
Link do rejestracji: https://mydigitallife.pl/zglos-sie/23

Wydarzenie odbywa się dzięki współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, organizatorem projektu My Digital Life realizowanego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy Philanthropies for Skills and Employability. Więcej informacji: http://mydigitallife.pl

Firma Microsoft pomaga 25 milionom osób zdobyć nowe umiejętności cyfrowe. Sprawdź ofertę darmowych kursów online: https://news.microsoft.com/skills

Do zobaczenia 26 maja!