Mentoring UW – startujemy z rekrutacją Studentów. Zgłoś się do programu już dziś! Liczba miejsca ograniczona

Wszystkich Studentów UW i WUM, którzy pragną świadomie kształtować swoją karierę zawodową zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur do programu Mentoring UW. Jest to projekt współpracy Inkubatora i Klubu Absolwentów UW

O programie

Przeczytaj również:

Odkryj siebie w mentoringu- ruszamy z nowym programem Mentoring UW

Mentoring UW to wyjątkowa podróż w głąb siebie. To relacja pomiędzy osobą o większym doświadczeniu (Mentor) a osobą o mniejszym doświadczeniu (Mentee) charakteryzująca się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem. Proces mentoringu to wyjątkowa forma wzrostu, która owocuje lepszym poznaniem swoich mocnych stron.
Dzięki spotkaniom z Mentorem rozwiniesz się w wybranym obszarze, a także otworzysz się na drugiego człowieka.

Program będzie obejmował kilkumiesięczny cykl spotkań we wcześniej dobranych parach (Mentor + Mentee), który umożliwi Studentom rozwój w wybranym obszarze, pozwoli lepiej poznać własne mocne strony i ułatwi świadome planowanie kariery.

Do kogo kierujemy program?

Ofertę programu mentoringowego kierujemy do Studentów UW i WUM. W programie może wziąć udział każdy Student, który przekona nas do siebie w formularzu zgłoszeniowym.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie czekajcie i zgłoście się już dziś.

Obszary, w których mogą rozwijać się studenci w programie mentoringowym:

1. strategia / zarządzanie ludźmi / zarządzanie przedsiębiorstwem / korporacje
  2. biznes odpowiedzialny społecznie / NGO/ turkusowe przywództwo / edukacja
  3. startupy / growth hacking / pitching / inwestowanie
  4. badania naukowe / medycyna / wellbeing / nauka i technologia
  5. umiejętności przyszłości / empatia / inteligencja emocjonalna / coaching i mentoring
  6. marka osobista / wystąpienia publiczne / SM / agencje kreatywne / szkolenia

Dlaczego warto?

• Podniesiesz samoświadomości w obszarze swoich mocnych/ słabych stron;
  • Poznasz ciekawych ludzi (Mentorów oraz innych uczestników);
  • Postawisz świadomy krok w rozwoju swojej kariery;
  • Uwolnisz swoją sprawczość

Przed startem programu zaprosimy Was na obowiązkowe szkolenie, na którym dowiecie się:

• Czym jest, a czym nie jest mentoring;
  • Czego możecie wymagać od Mentorów, jaka jest ich rola;
  • Jak wykorzystać mentoring w budowaniu swojej drogi zawodowej;
  • Jak odkryć siebie na nowo i lepiej wykorzystać swój potencjał

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 maja* online.
Szkolenie online planowane jest w przedziale 24 – 28 maja* a indywidualne sesje z Mentorem będą możliwe od czerwca 2021.

Szczegółowy harmonogram spotkań a także wcześniejszych szkoleń obowiązkowych zostanie podany do wiadomości uczestników programu po zakończeniu etapu rekrutacji a także zostanie przedstawiony tutaj – na naszej stronie internetowej.

Już dziś zainwestuj w swoją przyszłość!

Nie czekaj, weź sprawy w swoje ręce i zgłoś się do naszego programu!

Dziękujemy wszystkim za przesłane zgłoszenia, oficjalnie zamykamy rekrutację do programu Mentoring UW 2021 i zapraszamy Was do kolejnej edycji!

regulamin

*wszystkie daty zostaną potwierdzone do 12 maja – śledźcie nasze SM