Grafik działań IUW – czerwiec miesiącem komunikacji

Inkubator UW nie stopuje nawet przed sesją! W czerwcu przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą pulę warsztatów dotyczących efektywnej komunikacji czy przygotowania dobrego CV.  Poza szkoleniami, w ramach których zdobędziesz kompetencje przedsiębiorcze czy nauczysz się nowych umiejętności, czekają na Ciebie dyżury w pracowniach technicznych na Makerspace@UW oraz zajęcia dające do nich uprawnienia.

Nie samą wiedzą człowiek żyje. W czerwcu, ruszamy z nowymi warsztatami z tworzeniem mini zegarków z drewna! Nauczysz się podstaw projektowania i drukowania w 3D oraz obróbki drewna. Dzięki temu wyjdziesz z zajęć z samodzielnie wykonanym zegarkiem na biurko!

Co więcej, w czerwcu możesz zdobyć uprawnienia do wszystkich naszych pracowni w przestrzeni Makerspace@UW. Nauczysz się jak drukować i projektować w 3D czy obrabiać drewno. Przygotowaliśmy dla ciebie również warsztaty z szycia przy użyciu maszyny, haftowania przy użyciu hafciarki i podstaw elektroniki.

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęły Cię zapisy na żadne warsztaty!

Na wszystkie wydarzenia (chyba, że w opisie zaznaczono inaczej!) możesz zapisać się po zalogowaniu się na swoje konto w panelu uczestnika. Poglądowy kalendarz znajduje się poniżej, natomiast może on ulec zmianie!

Udział we wszystkich warsztatach i wydarzeniach jest darmowy dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (zgodnie z regulaminem).