Grafik działań IUW – kwiecień pod hasłem sztucznej inteligencji

W Inkubatorze UW wiosnę witamy z prawdziwym przytupem! W kwietniu przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą pulę warsztatów, od cold mailingu, przez marketing aż po innowacje czy ekonomię społeczną. Poza szkoleniami, w ramach których zdobędziesz kompetencje społeczne czy nauczysz się nowych umiejętności, czekają na Ciebie dyżury w pracowniach technicznych na Makerspace@UW oraz zajęcia dające do nich uprawnienia.

Już we czwartek, 20 kwietnia 2023 r. o godzinie 17:00, po raz siódmy spotkamy się w ramach cyklicznego wydarzenia InspireMe! Tematem wiodącym spotkania będzie sztuczna inteligencja w startupach i edukacji. Naszymi gośćmi będą Tomasz Kozon (Boring Owl), który opowie o swoim doświadczeniu z software house’u oraz Maciej Jagaciak – futurolog, foresighter i inżynier.

Skoro już o przyszłości mowa – przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe warsztaty “Gdzie kryje się innowacja” prowadzone we współpracy z firmą Samsung! Podczas warsztatu dowiesz się, jakie błędy poznawcze popełniają projektanci interfejsów użytkownika oraz jak ich uniknąć za pomocą głównych założeń metod wspomagających proces twórczy. Będziesz miał okazję zespołowo zaproponować rozwiązania kilku problemów rozgrzewkowych, a także dowiesz się, jak chronić własne rozwiązania dzięki znajomości procesu patentowego. Gwoździem programu Będzie próba zaproponowania kreatywnego rozwiązania problemu związanego zarówno z bezpieczeństwem jak i interfejsem telefonu komórkowego.

UWAGA Dla najlepszych rozwiązań przewidujemy nagrody rzeczowe!

Nie samą innowacją człowiek żyje. W kwietniu, przygotowaliśmy nowe warsztaty z szydełkowania! Nauczysz się podstawowych sposobów szydełkowania, dzięki którym wyjdziesz z zajęć z samodzielnie wykonaną maskotką lub gadżetem zrobionym z włóczki. Poznasz specyfikę publikowania i sprzedawania rękodzieła.

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęły Cię zapisy na żadne warsztaty!

Na wszystkie wydarzenia (chyba, że w opisie zaznaczono inaczej!) możesz zapisać się po zalogowaniu się na swoje konto w panelu uczestnika. Poglądowy kalendarz znajduje się poniżej, natomiast może on ulec zmianie!

Udział we wszystkich warsztatach i wydarzeniach jest darmowy dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (zgodnie z regulaminem).