logo inkubatora uw - litera 'i' przepleciona z literą 'u' oraz 'w'
Menu Zamknij
Zamknij

Grafik działań IUW – marzec pozytywnego wpływu

Sesja za pasem, więc czas rozwinąć swój pomysł! W marcu wracamy z bogatą pulą warsztatów, zaczynając od tego jak prowadzić księgowość w małej firmie, a kończąc na warsztacie, podczas którego nauczysz się obsługiwać drukarkę 3D i uzyskasz uprawnienia do samodzielnej obsługi. Poza szkoleniami, w ramach których zdobędziesz kompetencje społeczne czy nauczysz się nowych umiejętności, czekają na Ciebie dyżury w pracowniach technicznych na Makerspace@UW a także wydarzenia inspiracyjne.

Już 9 marca 2023 r. o godzinie 17:00 po raz szósty spotkamy się w ramach cyklicznego wydarzenia InspireMe! Tematem wiodącym spotkania będą startupy pozytywnego wpływu, czyli jak innowacyjne rozwiązania lub technologie mogą nie tylko przynosić korzyści finansowego z biznesowego punktu widzenia, ale również wpływać pozytywnie na środowisko, otoczenie czy szeroko pojęty dobrostan. Naszymi gośćmi będą Marcin Koziorowski (Ecobean), który powie, dlaczego z kawy najbardziej lubi fusy oraz Dobrusia Gogłoza (Otwarte Klatki), która wyjaśni, dlaczego dobrostan zwierząt jest istotny dla ludzi.

Wiosna za pasem, a Twoje obuwie nadal obrasta kurzem na dnie szafy? Już pod koniec marca razem z woshwosh zapraszamy na wiosenne porządki w obuwiu, czyli warsztaty, podczas których dowiesz się jak dbać o swoje obuwie, by służyło jak najdłużej. Nauczymy Cię jak pielęgnować różne rodzaje obuwia i czego do tego użyć. Nie zapomnij o przyniesieniu własnych butów! Woshwosh to pierwsza na świecie firma zajmująca się dawaniem butom drugiego życia poprzez ich czyszczenie, odnowę, naprawę i customizację. Na rynku działa od 2015 roku i w tym czasie odnowiła ponad ćwierć miliona par butów. Poprzez swoje działanie wspiera i kultywuje rzemiosło, a także poszerza świadomość na temat ekologii i zero waste. Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęły Cię zapisy na żadne warsztaty!

Na wszystkie wydarzenia (chyba, że w opisie zaznaczono inaczej!) możesz zapisać się po zalogowaniu się na swoje konto w panelu uczestnika. Poglądowy kalendarz znajduje się poniżej, natomiast może on ulec zmianie!

Udział we wszystkich warsztatach i wydarzeniach jest darmowy dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (zgodnie z regulaminem).