Grafik działań IUW na sierpień

W sierpniu odpowiadamy na Wasze potrzeby i propozycje! Jak zwykle z resztą proponujemy warsztaty pełne kreatywności i twórczości! Skorzystaj z licznych warsztatów z hafciarki komputerowej, rozwiń swoje umiejętności w obróbce drewna, elektronice, druku 3D i zdobieniu drewna. Zdobądź inspirację na warsztatach otwartych z Influencer marketingu oraz STP – skutecznego tworzenia treści promocyjnych. Zapisz się już teraz i przekształć swoje pomysły w rzeczywistość!

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęły Cię zapisy na żadne warsztaty!

Na wszystkie wydarzenia (chyba, że w opisie zaznaczono inaczej!) możesz zapisać się po zalogowaniu się na swoje konto w panelu uczestnika

Poglądowy kalendarz znajduje się poniżej, natomiast może on ulec zmianie.

Udział we wszystkich warsztatach i wydarzeniach jest darmowy dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego i innych uczelni, z którymi zawarto porozumienia (zgodnie z regulaminem).