Menu
Zamknij
Laboratorium Pomysłów to program grantowy organizowany przez Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z firmą farmaceutyczną Johnson & Johnson Innovative Medicine Polska. Celem Programu jest wsparcie innowacyjnych projektów z szeroko pojętego obszaru life science, obejmującego m.in.: biologię, biotechnologię, chemię, farmację, medycynę oraz zdrowie publiczne. Mile widziane są również innowacyjne pomysły z innych dziedzin, które mogą stanowić podstawę do rozwijania nowatorskich działań realizowanych na Uniwersytecie Warszawskim i Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Program promuje rozwój interdyscyplinarnych zespołów i wspiera przedsiębiorcze postawy w środowisku akademickim.
Program skierowany jest do:
Spotkania z ekspertami, warsztaty, szkolenia.
Organizację webinarów i innych wydarzeń.
Zakup materiałów lub drobnego wyposażenia do badań.
Usługi reklamowe, marketingowe i inne.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie programu, a w nim zaakceptuj wymagane zgody oraz opisz swój projekt, jego cele, uzasadnienie, budżet, spodziewane efekty oraz plan realizacji.
Planujemy siedem edycji Programu, formularze zgłoszeniowe do każdej z edycji znajdziesz w treści Aktualności na naszej stronie internetowej oraz na naszych kanałach w mediach społecznościowych!
Projekty są oceniane przez Komisję Programową według następujących kryteriów:
Ocena odbywa się w skali 0-3 punktów w każdej kategorii. Aby zakwalifikować się do finansowania, projekt musi uzyskać co najmniej 8 punktów.
Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: laboratorium.pomyslow@inkubator.uw.edu.pl
Konsultacje online z koordynatorką projektu, Martą Milach-Ogórek. Szczegóły dostępne na stronie konsultacji.
Partnerem wydarzenia i fundatorem grantów jest Johnson & Johnson Innovative Medicine Polska.
Program trwa 7 dni.
Zajęcia odbywają się codziennie. Szczegółowy harmonogram zostanie podany po zakwalifikowaniu do wyjazdu.
Zajęcia odbywają się stacjonarnie w formie wyjazdu. Większość z nich to praktyczne warsztaty bazujące na Twoim projekcie – przekazujemy praktyczną wiedzę opartą o Twój pomysł.
Udział w programie jest bezpłatny. Zapewnione jest wszystko od transportu, przez wyżywienie, aż po zakwaterowanie.
W programie mogą wziąć udział osoby studiujące i doktoryzujące się na Uniwersytecie Warszawskim.
Tak, eksperci są do dyspozycji uczestników przez cały okres trwania programu. Możesz umówić się z nimi na indywidualne konsultacje.
Tak, uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w programie w każdym czasie jego trwania poprzez wysłanie takiego oświadczenia na adres e-mail Organizatora wskazany w Regulaminie bądź przez złożenie Organizatorowi pisemnego oświadczenia. Rezygnacja jest skuteczna z chwilą doręczenia takiego e-maila lub pisemnego oświadczenia.
Tak, obecność jest obowiązkowa na wszystkich warsztatach.
BraveCamp odbywa się w formie wyjazdowej w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach.
Nie, Inkubator UW zapewnia nocleg, wyżywienie oraz dojazd.
Po wypełnieniu zgłoszenia rekrutacyjnego komisja kontaktuje się z osobami, które się zgłosiły i umawia się na spotkania rekrutacyjne. Następnie, zgodnie z regulaminem wyjazdu, wybiera odpowiednią liczbę uczestników.
Kameralna atmosfera, ambitni studenci i znakomici eksperci biznesowi – to właśnie NiceTalk!, cykliczne wydarzenie organizowane przez Inkubator UW. To doskonała okazja, aby przy kawie porozmawiać o biznesie z doświadczonymi praktykami i skonsultować z nimi swój projekt.
To doskonała okazja, aby zdobyć środki na realizację swojego pomysłu.
Znamy laureatów 3. edycji Programu Grantowego „Laboratorium Pomysłów”, organizowanego we współpracy z firmą Johnson & Johnson Innovative Medicine Poland!
Po raz trzeci, razem z Samorządem Studentów Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowaliśmy Targi Kół Naukowych UW – wydarzenie, które łączy kampusy i wydziały oraz pokazuje, jak ważne jest budowanie ducha akademickiego. 💪
Bądź na bieżąco, zapisz się już dzisiaj!
Inkubator UW to miejsce, w którym studenci przekształcają swoje pomysły w realne biznesy.
Pod okiem ekspertów przeprowadzamy twórców projektów przez kolejne etapy rozwoju – od idei do wdrożenia.