Laboratorium pomysłów powraca!

Cele i zasady pozostają niezmienne:program minigrantów organizowany jest przez Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego i firmę Roche Polska. Jego celem jest wspieranie interdyscyplinarnych projektów studenckich z UW i WUM-u. Dlatego jeśli potrzebujecie wsparcia i dofinansowania na rozwój działalności koła, organizacji czy projektu studenckiego, to zgłoście się do Laboratorium!

W nadchodzącym czasie (październik i listopad) możecie aplikować o dofinansowanie, które przeznaczycie na wydatki potrzebne do realizacji projektu. Miesięczna pula grantów to 4 tysiące złotych, a jednorazowe dofinansowanie projektu to 1 500 złotych. To ostatnie 2 edycje w programu.

Jakie projekty można zgłaszać?
Projekty z szeroko pojętego obszaru life science, tj. biologia, chemia, biotechnologia, farmacja, medycyna, zdrowie publiczne itp.

🤓 Zagadnienia edukacyjne takie jak spotkanie z ekspertem, specjalistyczny warsztat, szkolenie itp. (w formie stacjonarnej, jak i zdalnej)
🎫 Organizacja wydarzenia takiego jak: festiwal, spotkanie z ekspertem, meeting, konferencja naukowa, webinarium, nagranie filmu instruktażowego/edukacyjnego itp. (w formie stacjonarnej i zdalnej)
📚 Zakup materiałów niezbędnych do realizacji projektu naukowego, takich jak zakup materiałów zbywalnych, wyposażenia laboratorium itp.
🏷 Zakup usług niezbędnych do realizacji projektu naukowego, takich jak: leasing sprzętu badawczego lub komputerowego, wynajem przestrzeni, usługi reklamowe, usługi marketingowe.

Inne projekty mogą być realizowane za wyraźną, indywidualną i pisemną zgodą Organizatora Konkursu.

Jak zgłosić swoje przedsięwzięcie?
Wypełnijcie formularz na naszej stronie internetowej (dla zarejestrowanych użytkowników) i króko opiszcie swój projekt: https://iuw.edu.pl/pl/projects/labpom/zgloszenie/
Formularz będzie otwarty od 1 do 18 paźdzernika (niedziela, godz. 23:59).

⚫ Projekty, które otrzymały dofinansownie w poprzednich edycjach znajdziecie tutaj: https://iuw.edu.pl/pl/projektyuczestnikow/
————-
Wszelkie pytania, watpliwości możecie kierować na: projekty@inkubator.uw.edu.pl
————-
Sponsorem grantów jest Roche Polska.