Startujemy z rekrutacją do Brave Campu 7!

Brave Camp 7 odbędzie się stacjonarnie 2-8 lipca w Chęcinach! Zapraszamy Was do udziału w letniej akademii przedsiębiorczości! Zgłoś swój pomysł w formularzu! Rekrutacja trwa do 31 maja

Brave Camp to wydarzenie, w którym studenci UW i WUM-u mają możliwość rozwinięcia swoich pomysłów oraz zdobycia wiedzy z zakresu szeroko pojętej przedsiębiorczości, biznesu, autoprezentacji czy zarządzania projektami. 

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na biznes, projekt naukowy czy przedsięwzięcie zaangażowane społecznie. Nie trzeba mieć rozpisanego planu biznesowego czy budżetu – wystarczy sam pomysł i zapał do jego realizacji, ponieważ to właśnie podczas akademii studenci mogą przepracować każdy jego aspekt.

Akademia przedsiębiorczości Brave Camp to flagowe wydarzenie Inkubatora UW. Inicjatywa skierowana jest do społeczności akademickiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Uczestnicy uczą się także jak spojrzeć na swoje plany pod kątem biznesowym, jak zaprezentować je inwestorom i jak doprowadzić do ich realizacji – tj. faktycznego wejścia na rynek. Wszystko to odbywa się pod okiem ekspertów i doświadczonych praktyków (z różnych branż: od biznesu, po marketing i sztukę autoprezentacji), którzy oprócz przekazania wiedzy i dzielenia się doświadczeniem przez cały czas są ogromnym wsparciem dla studentów. 

Oprócz zajęć akademia jest również znakomitą okazją do integracji, interdyscyplinarnej współpracy i wymiany dobrych praktyk przez studentów z różnych wydziałów – nie tylko Uniwersytetu Warszawskiego, lecz także Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.  

Akademia tworzy swego rodzaju platformę, która przyszłym przedsiębiorcom pozwala doświadczyć inspiracji pracy zespołowej i networkingu, który w startupowym świecie odgrywa znaczącą rolę.
Na koniec jest szansa zdobycia jednego z trzech grantów w wysokości 5000 zł, 3000 zł lub 2000 zł!

W lipcu 2021 roku odbędzie się pierwsza edycja stacjonarna przy zachowaniu reżimu sanitarnego. W związku z nieprzewidywalnością obecnej rzeczywistości planujemy nasz wyjazd tak, by był bezpieczny dla uczestników, trenerów i ekspertów. 

Zapraszamy Was do Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach, aby spędzić czas w letniej akademii przedsiębiorczości!

Formularz zgłoszeniowy 

Partnerem merytorycznym Brave Campu jest Pfizer Polska.
Brave Camp jest organizowany w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem programu ZIP, realizowanego na UW w latach 2018-2022, jest rozwój kompetencji studentów, doktorantów i pracowników oraz wprowadzenie narzędzi, które pozwolą usprawnić zarządzanie uczelnią. Więcej informacji na www.zip.uw.edu.pl