Przerwa techniczna w IUW (22 marca)

W związku ze spotkaniem podsumowującym roczną działalność Inkubatora UW 22 marca (czwartek) w godz. 13:00-16:00 we wszystkich naszych lokalizacjach (CNBCh, Makerspace@UW, Dobra) niedostępne będą przestrzenie coworkingowe i rezerwacja sprzętu. Zaplanowane w tym czasie zajęcia i OGUN-y odbywają się zgodnie z planem.

Wszystkich zainteresowanych merytorycznym podsumowaniem rocznej działalności Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego zapraszamy na oficjalną prezentację osiągnięć oraz najciekawszych projektów zrealizowanych przy wsparciu Inkubatora przez zrzeszonych studentów i doktorantów. Podczas spotkania zaprezentujemy również plany działań na kolejny rok oraz zaprosimy do udziału w dyskusjach panelowych, poświęconych rozwojowi przedsiębiorczości na Uniwersytecie Warszawskim.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22 marca, w godz. 14-16:30 w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Żwirki i Wigury 101, Aula A.

Poniżej prezentujemy szczegółową agendę:
14:00 Podsumowanie rocznej działalności: wskazanie dotychczasowych osiągnięć oraz przedstawienie planów na kolejny rok funkcjonowania.
14:30 Prezentacja wybranych projektów realizowanych przez uczestników Inkubatora.
15:00 Poczęstunek, tort oraz dyskusje stolikowe na tematy związane z rozwojem przedsiębiorczości na Uniwersytecie Warszawskim. Podsumowania dyskusji odbędą się w przestrzeniach Inkubatora na 1. piętrze.

Zapraszamy!

Przeczytaj również: